هزینه اسکن کف پا

هزینه اسکن کف پا

هزینه اسکن کف پا در ایران که بر اساس اعلام سایت معتبر اکسپوس، هم اکنون در رتبه 19 جهان، از نظر علم پزشکی قرار دارد، در مقایسه با دیگر کشورهای هم طراز، با استفاده از همان اسکنرها، بسیار کمتر است. اسکن کف پا از اساسی ترین تست ها برای اطلاع از سلامتی اساسی ترین عضو بدن است و لزوم آن بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.گاها علت درد کف پا را با اسکن کف پا میتوان تشخیص دادکادر مجرب و متخصص حاضر در گروه تخصصی ارتوز و پروتوز سلیمانی خدمات متنوعی منجمله  کفی طبی، کفش اطفال، ارتوپدی فنی و کفش مخصوص خارپاشنه را برای شما عزیزان درنظر گرفته است.

 

ادونس کلینیک - قیمت اسکن کف پا

هزینه اسکن پا

هزینه اسکن پا، از جهت قیمت گذاری آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که همیشه و همواره مد نظر تعرفه گذاران خدمات پزشکی و مدیران کلینیک های پزشکی می باشد. کاربران گرامی می توانند در همین راستا با مراجعه به صفحه مربوط به مراکز اسکن کف پا در تهران ، مرکز دلخواه خود را انتخاب کرده و از انواع هزینه اسکن کف پا نیز باخبر شوید.
هزینه اسکن کف پا، نه تنها برای بیماران، بلکه برای مدیران و صاحبان کلینیک های ارتوپدی و فیزیوتراپی وجود دارد. از طرفی پزشکان ارتوپد و فیزیوتراپ ها، برای راه اندازی و تجهیز کلینیک هایشان، بایستی جهت خرید اسکنرها و نرم افزارها، ایجاد فضای کافی برای استقرار دستگاه ها و به کارگیری نیروهای آموزش دیده و آگاه، جهت راه اندازی و کار با اسکنرها، هزینه های بسیار زیادی را صرف کنند.
هزینه اسکن کف پا، مسلما به دلیل ارايه خدمات مختلف تصویربرداری و اسکن، به بیماران توسط کلینیک ها، طبق تعرفه های تعریف شده ی پزشکی که هر ساله توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعیین می گردد، از بیماران اخذ می شود.
قبل از آنکه وارد بحث قیمت و هزینه اسکن پا شویم، ابتدا باید بدانیم که اصولا هزینه چیست و به چه معناست؟ تعاریف بسیار وسیعی برای هزینه وجود دارد که ذکر تمام آن ها از حوصله ی این متن خارج است.

 

قیمت اسکن کف پا در تهران     

تعرفه های هزینه اسکن کف پا

هزینه اسکن کف پا در تعرفه ها بر اساس نوع دستگاه و خدماتی که ارائه می شود متفاوت می باشد .

برای معاینه و بررسی چگونگی توزیع فشار در کف پا از دستگاه سه بعدی اسکن پا (دستگاه اسکن داینامیک کف پا ) استفاده می شود .

 

دستگاه اسکن کف پا که دارای دونوع تست است شامل:

تست استاتیک برای حالت ایستایی

تست داینامیک برای راه رفتن می باشد

می توان الگوی توزیع فشار و محل تمرکز فشارها ،میزان آن را در هر منطقه پا و به طور کاملا دقیق بررسی و اندازه گیری کرد. از داده های بدست آمده می توان برای مقایسه برای مراجعات بعدی استفاده کرد.

در موسسه ارتوز وپروتز سلیمانی خدمات جامعی از معاینات کف پا توسط متخصصین این حوزه انجام می شود و گزارش کاملی از وضعیت پا به بیماران ارائه می گردد.

همچنین با استفاده از دوربین های مخصوص معاینه کف پا، وضعیت چرخش های قدام و خلف پا به طور دقیق بررسی و ثبت می شود.

تمامی این اطلاعات برای معاینات بعدی بایگانی می شود.

 

اسکن کف پا و قیمت اسکن کف پا در ادونس کلینیک

هزینه اسکن کف پا و سهم مدیران کلینیک ها از آن

هزینه اسکن کف پا، در نگاه عامه ی مردم و به خصوص بیماران، هزینه ای است که تنها بیماران می پردازند، ولی این یک اشتباه است. کلینیک ها، بیش از آن چیزی که مردم متصورند، برای اسکن کف پا هزینه می کنند. بله درست شنیدید. مدیران کلینیک ها هم برای اسکن کف پا هزینه می پردازند!
هزینه اسکن کف پا، از سوی صاحبان کلینیک ها شامل صرف هزینه برای احداث و ایجاد فضایی جهت نگهداری از دستگاه های اسکنر، سیستم ها و لوازم جانبی دستگاه ها می شود. خرید انواع دستگاه های اسکنر جهت تهیه فیلم، تصویر و اسکن از پای بیماران از دیگر هزینه اسکن کف پا است که صاحبان و مدیران کلینیک ها متحمل می شوند.

پرداخت دستمزد و حقوق اپراتورهای اسکنرها نیز از هزینه های قابل ذکری است که هزینه ان بر عهده ی مدیران کلینیک ها می باشد.
هزینه اسکن کف پا، فقط به یک بار خرید دستگاه های اسکنر کف پا ختم نمی شود، بلکه با پیشرفت خارج از حد تصور علم و تکنولوژی و تولید اسکنرهای به روز و جدید با امکانات بیشتری که دارند، باعث می شود تا کلینیک ها برای افزایش راندمان کاری بیشتر و جلب توجه بیشتر مراجعه کنندگان و برای ماندن در فضای رقابتی با دیگر کلینیک ها، اقدام به خرید دستگاه های جدیدتر و مدرن تر کنند.

 

هزینه اسکن کف پا برای اسکن پا در ادونس کلینیک

هزینه ها نسبت به نوع اسکنر ها

هزینه اسکن کف پا، با سیر صعودی تولید اسکنرهای نسل جدید و جایگزینی آن ها با اسکنرهای نسل قدیم، در دهه ی گذشته شدت بیشتری گرفته است و مسلما هزینه ای که برای خرید آن صرف می شود نیز بیشتر و بیشتر می شود. به عنوان مثال برای خرید اسکنرهای 3بعدی نسل جدید باید بیش از یکصد میلیون تومان زمانی هزینه کرد، که بازگشت این هزینه و رسیدن آن به سود اقتصادی زمانی طولانی را می طلبد.
اسکنرهای ارزان قیمتی هم وجود دارند که قیمت آن ها کمتر از 2میلیون تومان است که در دو سه ساله اخیر، برخی از این اسکنرها، با مجوز یا بدون مجوز و درست یا غلط جهت تجویز کفی و کفش مناسب، در برخی از نمایندگی های کفش طبی در برخی مراکز خرید نیز مستقر شده اند.
پر واضح است که رخدادهایی از این قبیل، باعث افزایش بیش از پیش هزینه کلینیک ها و به تبع آن سود اقتصادی کمتر میشود. اگرچه در اقتصاد، هزینه همواره تابعی از سود است و همیشه برای سود بیشتر باید هزینه ی بیشتری صرف کرد و این یک اصل در اقتصاد است.

هزینه اسکن کف پا و سهم بیماران

هزینه اسکن کف پا و قیمت گذاری آن اگرچه طبق تعرفه های دولتی و تایید شده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دریافت می گردد ولی آنچه در واقعیت رخ می دهد این است که دریافت هزینه اسکن کف پا بسته به نوع خدمات، نوع دستگاه های اسکنر و تا حدودی جغرافیای منطقه ای فعالیت کلینیک و نوع موسسات ارایه دهنده ی این تست، حالتی شناور دارد و اسکن کف پا، با قیمت های بسیار متفاوتی ارایه می شود.
طبق جدیدترین تعرفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هزینه ی آزاد اسکن کف پا برای بیماران  مبلغ879480 ریال تعیین گردیده است که با دفترچه های بیمه درمانی این مبلغ به حدود240000 ریال کاهش می یابد.
هزینه اسکن کف پا، در موسسات بخش دولتی که ارایه دهنده ی این خدمات هستند، تابع تعرفه های دولتی می باشد و دریافت هزینه ها، دقیقا بر اساس همان قیمت های اعلام شده ی وزارت بهداشت می باشد. ولی تعیین قیمت و دریافت هزینه در بخش خصوصی داستان دیگری دارد.
همواره این استنباط در ذهن اکثر مردم وجود دارد که قیمت ها و هزینه های دریافتی از بیماران در بخش خصوصی بیشتر از بخش دولتی است.

این استنباط شاید در بسیاری از خدمات پزشکی صادق باشد ولی در هزینه اسکن کف پا، این معادله دقیقا معکوس است.
هزینه اسکن کف پا، در اکثر کلینیک های بخش خصوصی، قیمتی کمتر از بسیاری از مراکز درمانی دولتی دارد! با یک جستجوی ساده در شهر تهران و یا حتی در شبکه های اینترنتی، شما می توانید به صحت و سقم این ادعا پی ببرید. ذکر قیمت ها، به دلیل کثرت و تنوع ارقام ریالی ذکر شده، باعث اطاله ی متن و ادامه ی کلام است.

 

ادونس کلینیک ارائه دهنئه انواع خدمات واسکن کف پا

هزینه اسکن کف پا

چیزی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، این است که هزینه اسکن کف پا به چه صورت است و چگونه محاسبه می شود.

در این مورد می توان گفت که هزینه اسکن کف پا با توجه به نوع مرکزی که انتخاب می ‌کنید، می ‌تواند متفاوت باشد. به طور مثال بعضی از مراکز اسکن کف پا پول کمتری از افراد می گیرند. لازم به ذکر است که مراکز اسکن کف پا با توجه به دستگاه ها و تکنولوژی های پیشرفته ای که دارند، می ‌تواند بر روی قیمتی که از شما ستانده می شود تاثیر گذار باشد.

گفتنی است هزینه اسکن کف پا هر آنچه که زیاد باشد، اما مقرون به صرفه می باشد. لذا شما با استفاده از روش‌ های مختلف اسکن کف پا مشکلاتی که در کف پای شما وجود دارد را مرتفع می کنید. کف پا رابطه مستقیمی با قسمت ‌های مختلفی مانند ستون فقرات، کمر، ران ها و سایر دستگاه های فیزیکی بدن دارد که با کاهش مشکلات بدنی افراد می ‌تواند سلامتی آن ها را تضمین نماید.

توصیه ما این است که هر آنچه که هزینه ی اسکن کف پا بود را بپردازید، تا بتوانید به از بین بردن مشکلات خود اقدام نمایید.

کلام آخر

<a class="tm-btn1 blinking" hrefhttps:="" www.advancedclinic.ir="" home="" newsdetails="" genuvarum-bowlegs"="" style="font-size: 13px;" target="_blank">هزینه اسکن کف پا، از کم هزینه ترین و شاید کم هزینه ترین اسکن های پزشکی است که در برخی بیمارستان ها، بسیاری از کلینیک ها و مراکز فیزیوتراپی، به وسیله ی اسکنرهای سه بعدی بسیار دقیق و پیشرفته صورت می گیرد. اسکنرهایی که از قابلیت اسکن کف پا را با سرعتی بسار زیاد، در حد ثانیه، و با دقتی بسیار زیاد، در حد میکرونف برخوردارند. برای مشاوره گرفتن و آگاهی از جدیدترین قیمت های متناسب با آخرین تغییرات پیش آمده میتوانید با متخصصان و کادر پرسنلی ما در تماس باشید.

هزینه اسکن کف پا، در برابر سایر تست ها و آزمایشات پزشکی دیگر، کمتر و لزوم انجام آن، نسبت به آزمایشات پزشکی دیگر، بیش از پیش احساس می شود.
هزینه اسکن کف پا در ایران، با توجه به رشد فوق العاده ای که علم پزشکی در ایران داشته است و بر اساس اعلام سایت معتبر اکسپوس، ایران هم اکنون در رتبه 19 جهان، از نظر علم پزشکی قرار دارد، در مقایسه با دیگر کشورهای هم طراز، با استفاده از همان اسکنرها، بسیار کمتر از این کشورهاست.

در بسیاری از این کشورها هزینه ی اسکن کف پا، از 6500000 ریال تا 11000000 ریال متغیر است در حالی که همین اسکن در ایران هرگز از مبلغ 850000 ریال فراتر نمی رود. اسکن کف پا از اساسی ترین تست ها برای اطلاع از سلامتی اساسی ترین عضو بدن است و لزوم آن بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

 


پرسش و پاسخ

  1. شرکت کاویان برای اسکن کف پای فرزندم از بنده 250هزارتومان گرفته، تخلف صورت گرفته را بکجا شکایت کنم. باتشکر

    1. در موسسه ما هزینه اسکن کف پا (مجهز به کاملترین و دقیق ترین پکیج ارزیابی اسکلتی عضلانی ) 55 هزارتومان می باشد .

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید

آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

تلفن

۰۲۱-۸۸۵۴۴۰۰۹

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com