بهترین مرکز کفش طبی در تهران ( ادونس کلینیک )
 • صفحه اصلی
 • تازه ها
 • بهترین مرکز کفش طبی در تهران ( ادونس کلینیک )

بهترین مرکز کفش طبی در تهران ( ادونس کلینیک )

 

کفش طبی

کفش طبی که در یکی دو دهه اخیر رواج زیادی پیدا کرده است، مناسب‌ترین نوع کفش است زیرا نسبت به سایر انواع کفش ها بیشترین میزان راحتی را برای پاها هنگام راه رفتن به ارمغان می‌آورد. علاوه بر آن، کفش طبی از بروز آسیب به کمر و زانو جلوگیری می‌کند.

کفش یکی از پوشاک مهم زندگی ما به شمار می‌رود چراکه از پاهای ما محافظت می‌کند بنابراین در انتخاب آن می‌بایست دقت زیادی صورت گیرد.

عده­ ای متأسفانه هنگام خرید کفش بیشتر از همه به شکل یا قیمت آن توجه می‌کنند و چندان به راحتی یا سازگاری آن با شکل و نحوه حرکت پاها اهمیت نمی‌دهند که این مسئله می‌تواند موجب بروز مشکلات و آسیب‌های جدی در پا و دیگر نقاط بدن گردد.

کفش طبی و تاثیراتی که بر نحوه راه رفتن افراد و سلامتی بدن آنها ایجاد می کند باعث میشود تا بیشتر به ما ثابت شود که پا قلب دوم است و نبود فضای مناسب برای انگشتان، پاشنه و پنجه پا در نهایت بر سلامتی سایر اعضای بدن اثر منفی ایجاد می کند. به همین دلیل ممکن است افراد برای جلوگیری از رخ دادن ناهنجاری در ساختار پا و انگشتان و بیماری های درد کمر و زانو و غیره و همچنین برای درمان مشکلات و دردهای موجود در پا از کفش طبی استفاده کنند. ادونس کلینیک؛ ارائه دهنده انواع کفش های طبی در ادامه به آنچه که باید در انتخاب و خرید این کفش ها مد نظر داشته باشید اشاره خواهد داشت.

استفاده از کفش های طبی امروزه به دلیل فعالیت زیاد و بیماری های مفاصل و پا، بیشتر از پیش شده است. این کفش ها برای همه رده های سنی قابل استفاده هستند ازجمله کفش طبی زنانه . پزشکان به همه افراد پوشیدن کفش های طبی را برای حفظ سلامتی و درمان بیماری های مفصلی توصیه می کنند. اما با توجه به تنوع انواع مرکز کفش طبی در تهران، شاید شما هم در وهله اول دچار سردرگمی شوید که از کدام مرکز می توانید مناسب ترین کفش طبی را تهیه نمایید. ادونس کلینیک بهترین و معتبرترین مرکز کفش طبی در تهران است که همواره توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید.

 

سرفصل های این مقاله:

 • کفش طبی
 • ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران
 • ویژگی های ادونس کلینیک، مرکز کفش طبی در تهران
 • کفش طبی زنانه
 • مرکز کفش طبی در تهران
 
 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی زنانه ومردانه در تهران - بهترین مرکز کفش طبی در تهران

 

فواید پوشیدن کفش طبی

پوشیدن کفش طبی فوائد بسیاری دارد که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • کفش طبی از قوس کف پا بیشترین میزان حمایت را به عمل می‌آورد و به پاشنه پا احساس راحتی می‌بخشد. همچنین به تثبیت شکل پا کمک می‌کند.
 • کفش طبی دردهای ناشی از راه­ رفتن را کاهش می‌دهد. یک شخص عادی روزانه به صورت میانگین پنج هزار تا ده هزارقدم راه می‌رود و چنانچه کفش­ اش راحت نباشد، دچار پادرد می‌شود. همچنین انگشتان پا در کفش طبی راحت ­اند چراکه در این نوع کفش فضای کافی برای حرکت انگشتان پا وجود دارد، برخلاف کفش‌های تنگ و پاشنه­ بلند که در آن‌ها فضای کافی برای حرکت انگشتان پا وجود ندارد.
 • کفش طبی به جریان مناسب خون کمک می‌کند.
 • کفش طبی از بسیاری از دردهای ناشی از بیماری‌های مربوط به پا جلوگیری می‌کند.
 • کفش طبی به‌واسطه برخورداری از پارچه ­های طبی مانع از تعرق پا در کفش می‌گردد.
 • از آنجا که رویه داخلی کفش طبی از لایه­ های سیلیکونی قابل انعطاف ساخته شده است، از خشکی زانو جلوگیری می‌کند.
 • کفش طبی مناسب‌ترین کفش برای بیماران دیابتی است چراکه خون به پاهای این دسته از بیماران به میزان مناسب نمی‌رسد، در حالی که پوشیدن کفش طبی باعث می‌شود خون بیشتری به پاهای این افراد برسد.
 • کفش طبی برای افرادی که شغل­ شان ایجاب می‌کند ساعات طولانی سر پا بایستند- مانند آرایشگران و فروشنده ­ها- بسیار مناسب است چراکه در زیر کفش‌های طبی تعدادی بالشتک‌های هوا وجود دارد که موجب راحتی پا برای مدت طولانی می‌شود.
 • از آنجا که کفش طبی از بسیاری از آسیب‌ها و بیماری‌های مرتبط با پا، زانو و کمر جلوگیری می‌کند، ضرورت انجام بسیاری از عمل‌های جراحی را منتفی می‌سازد و از این طریق موجب صرفه­ جویی در وقت و هزینه افراد می‌گردد.

 

انواع کفش طبی


کفش طبی از دو بخش کفی و کفش تشکیل شده است که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند و بر اساس جنس و نحوه طراحی آنها در گروه های مختلفی قابل تقسیم بندی می باشند. به طوریکه می توان کفی های به کار رفته برای این کفش ها را در انواع مختلف کفی طبی نرم، سخت و نیمه سخت گروه بندی کرد. در نوع سخت کفی های طبی از مواد پلاستیکی و فیبرهای کربن استفاده میشود و برای کفی های نرم از مواد نرم تری تولید شده و باعث میشود تا فرد با پوشیدن آنها تعادل بهتری در حین راه رفتن داشته باشد. این گروه از کفش ها که دارای کفی های نرم می باشند گزینه ای مناسب برای افرادیست که دچار آرتروز و بیماری دیابت هستند می باشند.
در گروه بندی دیگر می توان این کفش ها را در گروه های مختلف قوس دار، کفش های پهن، زبانه ضربه گیر و کفش با پاشنه های قوی تقسیم بندی کرد. هر یک از این گروه از کفش ها را می توان متناسب با شرایط و ساختار کلی پا انتخاب و استفاده نمود. به عنوان مثال، افرادی که با مشکل صاف بودن کف پا مواجه هستند می توانند از کفش های قوس دار استفاده کنند و برای جلوگیری از فشار وارد شدن به پنجه پا و ایجاد پینه در آن به دلیل استفاده از کفش های نوک تیز نیز می توان کفش های طبی پهن را انتخاب نمود.

 

کفش طبی برای مچ پا

کفش‌ های طبی، کفش ‌هایی با طراحی‌ های مخصوص هستند که به اشخاصی که در قسمت پا، قوزک‌ پا یا مچ پا دچار درد شده ‌اند کمک می کند. از روزگاران گذشته، در طراحی کفش‌ ها بیشتر به عملکرد آن‌ ها دقت می ‌شده است تا به مدل آن ‌ها. خیلی ها فکر می ‌کنند که فقط اشخاص مسن از این گونه کفش ‌های طبی استفاده می کنند، حال هر کسی در هر سنی امکان دارد به پوشیدن این کفش ‌ها احتیاج پیدا کند. وظیفه مهم کفش‌ های طبی پشتیبانی بهتر از مچ و قوزک پا در مقایسه با کفش ‌های عادی است. این گونه کفش ‌ها با توجه به نوع مشکل پزشکی فرد استفاده کننده طراحی می‌ شوند. مثلا، کفش ‌های طبی مورد استفاده برای اشکالاتی مانند انگشت چکشی یا افتادگی قوس کف پا با یکدیگر متفاوت‌ اند. هیچگونه کفش طبی مخصوصی وجود ندارد که بتواند به تنهایی انواع مختلف مشکلات پا و مچ پا را درمان کند.

ویژگی ‌های مخصوص ماده فیبر کربن سبب این می ‌شود که کفی ‌هایی که از این ماده ساخته می ‌شوند، ساختار سبک‌ تر،  نازک ‌تر نسبت به بقیه مواد داشته باشند. کفی ‌های فیبر کربنی به دلیل سختی زیاد و نداشتن خاصیت ارتجاع ‌پذیری، برای استفاده نمودن در فعالیت ‌های ورزشی به هیچ عنوان توصیه نمی ‌شوند.

 

ساخت کفش طبی برای کوتاهی پا

تولید کفش ‌های طبی یک پروسه پیچیده است که دقت و تخصص بالایی می خواهد. این پروسه بایستی توسط اشخاص باتجربه انجام شود. این اشخاص می ‌توانند نیازهای ویژه و مشکلات کوتاهی پا را در نظر بگیرند و کفش ‌هایی ارائه دهند که بهترین پشتیبانی را برای اشخاص داشته باشد. در ادامه به مراحل ساخت آن اشاره می ‌کنیم:

یکی از مراحل مهم در تولید کفش ‌های طبی، اندازه ‌گیری درست پای بیماران است. این اندازه ‌گیری بایستی به‌گونه‌ ای انجام بشود که همه مشکلات پای شخص در نظر گرفته شود.

بعد از آن با استفاده نمودن از این اندازه‌ گیری، یک قالب اولیه از کفش طبی ساخته می ‌شود تا بتوان نیازهای پای شخص را بهتر در نظر گرفت.

پس از ایجاد قالب اولیه، یک لست شبیه ‌سازی‌ شده از پای شخص ساخته می‌ شود. این لست ‌ها در واقع نسخه‌ هایی از پاهای شخص هستند که بهترین و مناسب ترین پشتیبانی را برای پا ارائه می ‌دهند.

بعد از آن با استفاده نمودن از این لست، یک کفش آزمایشی ساخته می ‌شود.

اگر کفش آزمایشی مناسب بود، می ‌توان به مرحله ساخت پایانی کفش ‌های طبی رفت. در این مرحله، با دقت به نوع چرم و رنگ موردنظر شخص، کفش ‌ها ساخته می‌ شوند.

تخصصی‌ نمودن ساخت کفش طبی در ادونس کلینیک یک قدم مهم در بهبود کیفیت زندگی اشخاص با مشکلات پا و ستون فقرات است. این نوع کفش ‌ها به گونه خاص برای هر شخص به‌ صورت دست ‌ساز و با استفاده نمودن از مواد با کیفیت بالا ساخته می ‌شوند. ساختن کفش طبی با اسکن پا و اندازه‌ گیری دقیق انجام می ‌شود تا بتوان به گونه دقیق به نیازهای هر شخص جواب داد.

با استفاده نمودن از مواد با کیفیت و طراحی منحصر به ‌فرد، این کفش ‌ها می ‌توانند بهبود قابل ‌ملاحظه‌ ای در راحتی حرکت اشخاص داشته باشند. همچنین به آن‌ ها کمک کنند تا فعالیت ‌های روزمره خود را با راحتی بیشتری انجام دهند.

 

کفش طبی برای کوتاهی پا - ادونس کلینیک

 

 

کفش طبی کلاب فوت

کلاب فوت یک اختلال شایع در پا است که امکان دارد از بدو تولد آغاز شود. در این حالت، پا به طرف پایین و به طرف داخل قرار می‌ گیرد و امکان دارد بخش های مختلفی از پا و پایین پا را تحت تأثیر خود قرار دهد. این وضعیت در مردان 2 برابر بیشتر از زنان رخ می ‌دهد و می‌ تواند بر روی یک یا هر 2 پا تأثیر زیادی بگذارد، که در حدود پنجاه درصد از موارد دوطرفه هستند. درمان کلاب فوت در کودکان شامل تکنیک پونستی، گچ، بریس و کفش کلاب فوت است. پای کودک چند سال به رشد و تغییر شکل دادن ادامه خواهد داد. بعد از تمام شدن گچ گیری، کودک باید مجموعه‌ ای از کفش های ویژه را استفاه کند تا پا را در یک راستا قرار دهد. این مرحله بعدی در روند درمان مهم ترین مرحله است. یک جفت کفش ویژه که میله آن در بخش پایین متصل است، برای کودک ساخته می شود. این ها کفش و میله براون دنیس خوانده می شوند. میله، نه کفش، وسیله اصلی کار این تکینک درمانی است و بایستی همیشه استفاده شود. کفش ها اجازه می‌ دهند تا میله به پاها متصل شود پس می توان پا را به طرف بیرون چرخاند. این ‌ها ۲۳ تا ۲۴ ساعت در روز پوشیده می ‌شوند تا وقتی که کودک آغاز به ایستادن یا راه رفتن کند. در این مرحله، از کفش‌ ها در حین استراحت کردن استفاده خواهد شد. این روال ۴ تا ۵ سال یا حتی بیشتر برای کودک حفظ خواهد شد. اگر کفش و میله درست پوشیده شود، طبق دستور پزشک، می توان از جراحی ‌های تهاجمی و خطرناک جلوگیری کرد. بدون پیگیری وضعیت پای کودک، تغییر شکل احتمالاً دوباره ظاهر می ‌شود.

 

کفش طبی فوت کلاب - ادونس کلینیک

 

راهنمای انتخاب کفش طبی مناسب

با توجه به تنوع بالا در کفش های طبی و ویژگی هایی که در هر یک از آنها وجود دارد، لازم است در زمان خرید به چند نکته مهم توجه داشته باشید:
تا حد امکان کفش هایی را خریداری کنید که دارای کفی های الاستیکی هستند. این گروه از کفش ها باعث میشوند تا به پاشنه و کمر فشار کمتری وارد شود. لازم به ذکر است که کفش با پاشنه های ام دی اف یکی از بدترین انواع کفش می باشد که خاصیت الاستیکی نداشته و فشار زیادی را به پا وارد نموده و به مرور منجر به کمر درد می شوند.
کفش را متناسب با سایز و ساختار پا انتخاب کنید. این کفش ها مانند سایر کفش های معمولی نباید زیاد گشاد یا تنگ باشند.
قسمت پشتی کفش باید کاملا محکم باشد.

کفش هایی را انتخاب کنید که حداقل 1.5 تا 4 سانتی متر پاشنه داشته باشند.
قیمت کفش طبی
قیمت کفش طبی با توجه به سایز، نوع کفی های به کار رفته در آن، مدل کفش و جنس رویه و پاشنه متغییر می باشد. ادونس کلینیک یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده کفش های طبی با کیفیت و متناسب با ساختار پای افراد می باشد که پس از بررسی کامل شکل و مشکلات و ناهنجاری های موجود در پا، با بهترین متریال این کفش ها را تولید می کند.

 

ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران

شاید بسیاری از افراد وقتی به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستند، مغازه های تولید کفش را مدنظر دارند، در حالیکه این دسته از افراد باید بدانند که برای تهیه کفش طبی باید به مراکز ارتوپدی فنی مراجعه نمایند. ادونس کلینیک که خیلی ها آن را با نام گروه تخصصی سلیمانی می شناسند، از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ارتوپدی فنی و ساخت انواع ارتوز و پروتز آغاز نمود. از همان آغاز بهترین متخصصان در زمینه ارتوپدی فنی در این مرکز مشغول بکار شدند تا سفارشات خود را با بهترین کیفیت به بیماران و مشتریان عرضه نمایند. تجربه و تخصص کارکنان این مجموعه و پیگیری های آن ها در زمینه بهبود بیمار، باعث شده است که این مرکز از هر حیث، یکی از بهترین مراکز کفش طبی در تهران باشد. کیفیت کار گروه سلیمانی به گونه ای است که بسیاری از مراجعان به این مرکز آن را به سایر دوستان و آشنایان خود که به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستند، توصیه می کنند.

 


بیشتر بدانیم از : پای پرانتزی گروه ادونس کلینیک


 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی نردانه ئ کفش طبی زنانه در تهران

 

ویژگی های ادونس کلینیک، مرکز کفش طبی در تهران

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چه چیزی باعث شده است که ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران باشد. در پاسخ باید گفت که علاوه بر متخصصان مجرب که در این مجموعه مشغول بکار هستند، تنوع محصولات گروه سلیمانی و تکنولوژی های بکار رفته برای ساخت این محصولات، همگی دلایلی هستند که ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران شناخته شود. پس برای شناخت این مجموعه بهتر است ابتدا با کفش های طبی ساخت این مجموعه، آشنا شوید.کفش های ساخته شده توسط گروه سلیمانی این مرکز عبارتند از:

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی زنانه در تهران - کفش طبی کودکان

 

کفش طبی کودکان

کفش های طبی اطفال: برخی از کودکان به صورت مادرزادی یا در اثر وقوع حادثه ای دچار دفورمیتی در قسمت پاها می شوند. پاهایی که دچار دفورمیتی هستند علاوه بر ظاهر زشت و نازیبا، بر روی زانوها و ستون فقرات نیز به صورت مستقیم تاثیر می گذارند. این دسته از کودکان با استفاده از کفش طبی مناسب، درمان می شوند و حالت دفورمیتی پاها از بین می رود.

همچنین در کودکانی که بین 7 تا 12 سال دارند، چون پاها در حالت شکل گیری و رشد قرار دارد، استفاده از کفش های طبی کودکان برای رشد صحیح مفاصل و رباط های پا لازم و ضروری است. اگر کودکان از کفش های نامناسب استفاده کنند، دچار خمیدگی انگشتان پا و صافی کف پا می شوند. کفش های طبی کودکان که در مرکز سلیمانی تولید می شود، برای شکل دهی و درمان بیماری پای کودک شما بسیار مناسب است.

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی در تهران - کفش دیابتی

 

کفش دیابتی

کفش های طبی دیابت: بیماران دیابتی به دلیل از بین رفتن حس در کف پاهایشان و نازک شدن پوست پاها، مستعد ابتلا به زخم هستند که اگر از کفش های نامناسب استفاده نمایند، این زخم ها هر چه بیشتر افزایش پیدا می کند و با تشدید بیماری، بیمار پای خود را از دست می دهد. به همین منظور بیماران دیابتی باید از کفش دیابت استفاده نمایند تا از پیشروی بیماری جلوگیری به عمل آید. اگر شما نیز به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستید تا بتوانید کفش طبی مناسب دیابت را از آنجا تهیه نمایید، می توانید از کفش های طبی دیابتی تولید شده در ادونس کلینیک استفاده نمایید.

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبیشیم زنانه در تهران - کفش مخصوص خارپاشنه

 

کفش مخصوص خار پاشنه

کفش های طبی خار پاشنه: خار پاشنه همانگونه که می دانید به علت توزیع نامناسب فشار بر روی کف پا اتفاق می افتد. به بیمارانی که دچار عارضه خار پاشنه شده اند، استفاده از کفش مخصوص خار پاشنه تولید شده در ادونس کلینیک، توصیه می شود.

 

کفش طبی مخصوص درد و بیرون زدگی استخوان پا

کفش های طبی مخصوص کمر درد: استفاده از کفش های نامناسب پس از اضافه وزن و قوز کردن، مهمترین دلیل ایجاد کمر درد در افراد سالخورده و جوان است. بنابراین به افرادی که دچار کمر درد هستند یا می خواهند از این عارضه پیشگیری کنند، استفاده از کفش های طبی مخصوص کمر درد توصیه می شود. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز کفش طبی در تهران هستید تا بتوانید برای درمان و پیشگیری از کمردرد، کفش مناسبی را تهیه نمایید، گروه سلیمانی با طراحی کفش طبی مخصوص کمر درد، به شما کمک می کند تا کمردرد خود را درمان نمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی ساخت کفش طبی با اسکن پا به سایت دکتر بهنام سلیمانی مراجعه کنید

 

کفش مخصوص هالوکس والگوس

کفش های طبی مخصوص هالوکس والگوس: هالوکس بیماری است که منجر به انحراف انگشت شست پا می شود و والوکس خمیدگی انگشت شصت پا است که دلیل اصلی این عوارض در بیشتر مواقع استفاده از کفش های نامناسب است. کلینیک ادونس بهترین مرکز کفش طبی در تهران است که کفش مخصوص هالوکس والگوس را برای درمان این دسته از بیماران تولید می نماید.

 

صندل طبی

صندل های طبی: صندل های طبی تولید شده توسط متخصصان گروه سلیمانی، برای افرادی که مشکلات زانو درد، کمر درد و بیماری های مفصلی دارند بسیار مناسب است. استفاده از این صندل طبی در فصل تابستان و یا در محل کار بسیار مناسب است و شما در آن احساس راحتی خواهید نمود.

کفی طبی

کفی های طبی: کفی های طبی برای بیماران دچار ناراحتی های مفصلی و پا و حتی افراد عادی، بسیار گزینه مناسبی است. از کفی طبی می توانید در فعالیت های روزانه خود استفاده نمایید و به حفظ سلامتی پاها و مفاصل خود کمک نمایید.

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی در تهران - خدمات ادونس کلینیک

 

 


بیشتر بدانیم از :  کفی طبی کفش گروه ادونس کلینیک


 

مرکز کفش طبی در تهران

مرکز کفش طبی در تهران به افراد خدمات ارائه می دهند. یکی از مراکز اسکن کف پا که می تواند کفش طبی را برای افراد به وجود آورد، ادونس کلینیک می باشد. ادونس کلینیک به عنوان یکی از کلینیک های منحصر به فرد برای افراد محسوب می ‌شود و شما می توانید با استفاده از خدماتی که این کلینیک به شما ارائه می دهد، نسبت به از بین بردن مشکلات خود و تهیه کفش ها و کفی های طبی با اسکن سه بعدی که بر روی کف پای شما انجام می شود اقدام نمایید.

 

پای مصنوعی چیست؟

 

 

خدمات ادونس کلینیک

همانگونه که می بیند، تنوع کفش های طبی در ادونس کلینیک بسیار بالاست و این یکی از دلایلی است که ادونس کلینیک بهترین مرکز کفش طبی در تهران شناخته شده است. اما دلیل اصلی محبوبیت ادونس کلینیک در بین مردم، ساخت و تولید کفش های طبی با بهره گیری از متخصصان مجرب و برترین تکنولوژی های روز دنیا است. مراجعه کنندگان به ادونس کلینیک هر یک ابتدا معاینه می شوند تا اطلاعاتی درباره جزییات بیماری آن ها به دست آید. در ادونس کلینیک با بهره گیری از اسکن فوت های داینامیک و اسکن کف پای اپتیک، نحوه توزیع فشار بر روی قسمت های مختلف کف پا در مراکز اسکن کف پا مشخص می شود، سپس ارتوزیست کفش طبی مخصوص هر بیمار را طراحی و تولید می نماید.

آمارهای این مرکز نشان می دهند که کفش های تولید شده توسط گروه سلیمانی در 98 درصد از بیماران، دقیقا مطابق با اندازه پای بیمار بوده و نیازی به تغییر یا اصلاح نداشته است که خود باعث صرفه جویی در هزینه های مراجعان می شود. پس از ساخت کفش طبی مناسب برای شما، نحوه استفاده صحیح از این کفش ها توسط ارتوزیست به شما آموزش داده می شود. همچنین جنس کفش های طبی این مجموعه به گونه ای است که شما تا سالیان متمادی می توانید از این کفش ها استفاده نمایید و روند درمان را طی کنید. در کنار تولید و ساخت تخصصی کفش های طبی ، کارشناسان ادونس کلینیک در کنار بیماران هستند تا طی روند درمان، هرگونه سوال بیماران را پاسخگو باشند. رضایت مشتریان و آمار بالای بیمارانی که با استفاده از کفش های طبی این مرکز، معالجه شده اند، باعث شده که ادونس کلینیک در سالیان متمادی، به عنوان بهترین و تخصصی ترین مرکز کفش طبی در تهران شناخته شود.  

سوالات متداول

کفش دیابتی چیست؟

بیماران دیابتی به دلیل از بین رفتن حس در کف پاهایشان و نازک شدن پوست پاها، مستعد ابتلا به زخم هستند که اگر از کفش های نامناسب استفاده نمایند، این زخم ها هر چه بیشتر افزایش پیدا می کند و با تشدید بیماری، بیمار پای خود را از دست می دهد. به همین منظور بیماران دیابتی باید از کفش های طبی دیابت استفاده نمایند تا از پیشروی بیماری جلوگیری به عمل آید. اگر شما نیز به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستید تا بتوانید کفش طبی مناسب دیابت را از آنجا تهیه نمایید، می توانید از کفش های طبی دیابتی تولید شده در ادونس کلینیک استفاده نمایید.

کفش مخصوص خار پاشنه چیست؟

خار پاشنه همانگونه که می دانید به علت توزیع نامناسب فشار بر روی کف پا اتفاق می افتد. به بیمارانی که دچار عارضه خار پاشنه شده اند، استفاده از کفش های طبی خار پاشنه تولید شده در ادونس کلینیک، توصیه می شود.

کفش طبی چیست؟

کفش‌ های طبی، کفش ‌هایی با طراحی‌ های مخصوص هستند که به اشخاصی که در قسمت پا، قوزک‌ پا یا مچ پا دچار درد شده ‌اند کمک می کند کفش طبی از دو بخش کفی و کفش تشکیل شده است که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند و بر اساس جنس و نحوه طراحی آنها در گروه های مختلفی قابل تقسیم بندی می باشندپرسش و پاسخ
 1. سلام خسته نباشید کفشی برای خاره پاشنه میخواستم

  1. سلام بله کفش مخصوص خارپاشنه داریم میتونید به کلینیک مراجعه کنید با وقت قبلی 02188544009

 1. آیا امکان خرید اینترنتی کفش طبی برای ماکه شهرستان هستیم وجود دارد؟چگونه ؟

  1. سلام .بله . در حال حاضر عمدتا به صورت اینترنتی کفش طبی سفارش داده میشه . وارد سایت advancedclinic.ir بشین قسمت فروش کفش طبی کودکان مراحلش مشخصه سوالی بود با کلینیک تماس بگیرید همکاران راهنماییتون میکنن 02188544009

 1. مشکل زانو دارم شروع ارتروز کفش مناسب موجود هست

  1. سلام و وقت بخیر بلی موجود هست با کلینیک تماس بگیرید 02188544009

 1. مشکل کوتاهی پای راست

  1. سلام .باید به مطب مراجعه کنید . 02188544009 با استقاده از دستگاه سیمولاتور میزان دقیق کوتاهی شما اندازه گیری میشود و مداخلات مدنظر انجام میشود

 1. وقت برای چهارشنبه

  1. سلام .باید به مطب تماس کنید . 02188544009 و وقت بگیرید

 1. با سلام عکس کفش های دخترونه با پسرونه هاتون می خواستم

  1. سلام .باید به مطب تماس کنید . 02188544009 متخصصین ما شما را راهنمایی میکنند و عکس ها را براتون میفرستند

 1. سلام دکتر برامن کفی طبی نوشته وگرفتم ایا میشه کفشی درست کرد این کفی داخلش جابشه

  1. سلام .باید به مطب مراجعه کنید . 02188544009 بله کار تیم ما همینه =ساخت کفش های اختصاصیه

 1. سلام لطفا آدرس کلینیک رو بفرمایید مرسی

  1. تهران خ قایم مقام فراهانی نبش کوچه چهارم ساختمان پزشکان 179 ط همکف واحد 1 ، ارتوپدی فنی سلیمانی 02188544009

 1. سلام خسته نباشید آدرس میخواستم

  1. تهران خ قایم مقام فراهانی نبش کوچه چهارم ساختمان پزشکان 179 ط همکف واحد 1 02188544009

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید
آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com