کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای

کفی های طبی ژله ای به منظور بازیابی عملکرد طبیعی پا تولید می شوند، این کفی ها مانند محافظ پا عمل می کنند، پا را در بر می گیرند و ضربه های وارده به پا را جذب می کنند. بسیاری از بیماری هایی مانند کمر درد، زانو درد و درد پاشنه با استفاده صحیح از پا و کاربرد کفی طبی ژله ا،ی می تواند به وجود نیاید و درمان شود. زیاد بودن درد کمر و سایر درد های اسکلتی در بین ایرانیان باعث شده است، که کفی طبی ژله ای فروش خوبی در بازارهای داخلی داشته باشد. این کفی ها برای درمان آسیب های وارد شده از ورزش به کار می روند و توسط پزشکان توصیه می شوند. کفی های طبی ژله ای قیمت پایین تری نسبت به کفش های طبی دارند پس اگر در پای خود احساس ناراحتی دارید بهتر است از کفی طبی ژله ای استفاده کنید، تا اینکه بخواهید کفش خود را عوض کنید و هزینه بیشتری بدهید.

 

کفی طبی ژله ای - ادونس کلینیک

 

انواع کفی طبی ژله ای

با توجه به اینکه کفی طبی ژله ای برای بیماری ها و شرایط مختلف تجویز می شود، انواع مختلفی از آن نیز توسط مهندسان پزشکی طراحی شده و توسط دستگاه های مدرن تولید می شود. آشنایی با انواع مختلف کفی طبی ژله ای، می تواند به شما در انتخاب صحیح نوع کفی مورد نیاز، کمک کند و از گرفتار شدن به انواع مختلف مشکلات اسکلتی و حرکتی جلوگیری کند و به بهبود بیماریتان کمک نماید.

کفی طبی ژله ای ضد استرس برای محافظت از قوس کف پا طراحی شده است و مناسب افرادی است که می خواهند، ساعت های طولانی از صبح تا شب سر پا باشند و کفش پایشان باشد.

کفی طبی ژله ای دیابتی استرس های وارد به پا را جذب می کند و از ایجاد زخم پای دیابتی جلوگیری می کند. دیابت یکی از بیماری هایی است که قاتل پا محسوب می شود و پیشگیری از عوارضی که برای پا دارد، مهم است.

کفی طبی ژله ای تکیه گاه قوس پا درد های زانو، مچ پا و پشت را تسکین می دهد و باعث راحتی پا می شود. این نوع کفی همچنین برای افرادی مناسب است که کف پای صاف دارند.

محافظ ژله ای متا تارسال برای افرادی است که به دنبال راحتی زیاد هستند، مخصوص بانوان می باشد و باعث تسکین پا پس از پیاده روی های طولانی مدت و با کفش های پاشنه بلند می شود.

 

قیمت کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای نسبت به کفش طبی قیمت کمتری دارد بنابراین اگر ناراحتی های مربوط به پا، کمر درد، زانو درد و دیابت دارید میتوانید با هزینه کمتر کفی طبی ژله ای را خریداری و استفاده کنید. بهتر است قبل از خرید کفی با پزشکتان مشورت کنید و کفی مناسب بیماری یا پای خودتان را خریداری کنید، تا متحمل هزینه اضافه نشوید. برای اطلاع از قیمت انواع مختلف کفی طبی ژله ای می توانید، در فروشگاه های مختلف اینترنتی جستجو کنید و قیمت برند های مختلف این کفی ها را با هم مقایسه کنید و متناسب با درامدتان خریداری کنید.

 

کفی طبی ژله ای - ادونس کلنیک

 

فروش عمده کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای از لیز خوردگی کف پا در داخل کفش، به خصوص نوع پاشنه دار آن در پیاده روی های بلند مدت جلوگیری می کند و از ارتعاشات و فشارهای وارد بر پا می کاهد و این فشار را به نسبت مساوی در کل پا پخش می کند تا پا راحت باشد و آسیب نبیند. همه ی ویژگی مثبت این کفی ها باعث شده است تا عمده فروشی های وسایل پزشکی در کنار سایر لوازم به فروش کفی طبی ژله ای به فروشندگان خرد اقدام کنند و سود خوبی را به دست بیاورند.

فواید کفی طبی ژله ای در مقالات معتبر بین المللی

کفی طبی ژله ای برای جذب شوک های پا مناسب هستند و ضد خستگی می باشند. کفی طبی ژله ای تشکیل شده از پلاستیک و مایع دو جزئی ای است که ترکیبی از مواد همزن جامد-مایع و جامد می باشد. برای ساخت آن از سیلیکاژل با کیفیت بالا استفاده می شود. ظاهر ان بی رنگ و شفاف است. شبه ژله ای بوده و برای تولید آن از فناوری های حرفه ای استفاده می شود. نرم و راحت است و اثر جذب شوک آن کاملا آشکار است. می تواند درد پاشنه را به طور موثری از بین ببرد یا کم کند.

سوالات متداول

کفی طبی ژله ای چیست؟

کفی های طبی ژله ای به منظور بازیابی عملکرد طبیعی پا تولید می شوند، این کفی ها مانند محافظ پا عمل می کنند، پا را در بر می گیرند و ضربه های وارده به پا را جذب می کنند. بسیاری از بیماری هایی مانند کمر درد، زانو درد و درد پاشنه با استفاده صحیح از پا و کاربرد کفی طبی ژله ا،ی می تواند به وجود نیاید و درمان شود.

کفی طبی ژله ای چه فوایدی دارد؟

کفی طبی ژله ای برای جذب شوک های پا مناسب هستند و ضد خستگی می باشند. کفی طبی ژله ای تشکیل شده از پلاستیک و مایع دو جزئی ای است که ترکیبی از مواد همزن جامد-مایع و جامد می باشد. برای ساخت آن از سیلیکاژل با کیفیت بالا استفاده می شود. ظاهر ان بی رنگ و شفاف است. شبه ژله ای بوده و برای تولید آن از فناوری های حرفه ای استفاده می شود. نرم و راحت است و اثر جذب شوک آن کاملا آشکار است. می تواند درد پاشنه را به طور موثری از بین ببرد یا کم کند.پرسش و پاسخ
پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید
آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com