کفی طبی کفش مردانه

کفی طبی کفش مردانه

پاها یکی از عضوهای حساس بدن هستند و باید همیشه بهترین کفش ها را برای پا انتخاب کرد. به همین خاطر بیشتر افراد سعی می کنند تا در کنار کفش های مناسب از کفی های طبی استفاده کنند تا سلامت پای خود را حفظ کنند. کفی طبی کفش مردانه به پدهایی گفته می شود که در داخل کفش قرار می گیرد تا ساختار پا را تغییر ندهد. این کفی ها در بهبود سلامت پاها تاثیر بسیار زیادی دارند.

کفی طبی کفش مردانه

در ابتدا بهتر است بدانید که کفی طبی کفش مردانه از جنس فوم، کفش چرم، فلز، پلاستیک یا بقیه مواد مصنوعی درست می شود که به راحتی در داخل کفش قرار می گیرد. این کفی ها ساختار پا را حفظ می کنند و در حالتی متعادل آن را قرار می دهند. یکی از ویژگی های بارز کفی طبی کفش مردانه در این است که فشارهای وارد شده به را کاهش می دهند و یا کاملا از بین می برند. امروزه کفی های مختلفی ساخته می شوند تا که بتوانند مشکلات پا را کاهش دهند و سلامت پا را تضمین کنند.

وظیفه کفی طبی کفش مردانه

کفی طبی کفش مردانه نه تنها این وظیفه را دارد که باعث راحتی پا در کفش شود، بلکه باید بتواند ناهنجارهای بدن و یا همان روش های غلط راه رفتن را برطرف کند. هدف اصلی از ساخت کفی طبی کفش مردانه در این است که فرد راحت تر بایستد و بتواند راه برود و حتی بدود. این کفی ها قابلیت این را دارند که صافی کفی پا را اصلاح کنند و از کمردردهای ناشی از آن جلوگیری کنند.

کفی طبی کفش مردانه

دلایل استفاده از کفی طبی کفش مردانه

افراد مختلف به دلیل های زیادی ممکن است از کفی طبی کفش مردانه استفاده کنند تا سلامت را به بدن خود هدیه بدهند. این دلایل شامل:

  • قرار دادن پا در جهت درست و صحیح
  • اصلاح دفرمیتی پا و همچنین برطرف کردن دردهای ناشی از این عارضه که مداوم می باشد
  • افزایش عملکرد پا و بهبود کارایی آن
  • برطرف کردن دردهای کمر که ناشی از صافی کف پا می باشد
  • اصلاح روش و مدل راه رفتن

شکل و مدل کفی طبی کفش مردانه

کفی طبی کفش مردانه در مدل های مختلف ساخته می شود و از نظر جنس دارای سه دسته مجزا می باشند. این کفی ها شامل: کفی های نرم، کفی های سخت و کفی های نیمه سخت می شوند. خوشبختانه شکل کفی ها نیز با هم فرق می کند. در این میان می توان کفی با پد متاتارسال، کفی با حمایت کننده قوسی طولی و همچنین کفی با بالا برنده پاشنه دید که از هر کدام برای افراد مختلف استفاده می شود.

انواع مختلف کفی طبی کفش مردانه

کفی های طبی کفش مردانه دارای انواع مختلفی هستند که به دو دسته تقسیم می شوند. نوع عمومی و نوع طبی. نوع عمومی برای پمپاز خون و همچنین تقسیم وزن بدن در تمام قسمت های پا استفاده می شوند. افرادی که خار پاشنه دارند و افرادی که در هنگام راه رفتن درد در پاهای خود احساس می کنند می توانند از این کفی ها استفاده کنند.

وقتی کوچک ترین ضربه به کفش هایی که از کفی استفانداری برخوردار نیستند وارد می شود، درد به قسمت های مختلف انتقال پیدا می کند و آسیب زیادی به کمر وارد می کند. کفی طبی کفش مردانه تمامی دردها را از بین می برد و فرد می تواند به راحتی به تمامی فعالیت های روزانه خود ادامه دهد.

فردی که از این کفی ها استفاده می کند تمامی فشارها را کاهش می دهد و انرژی آن برای راه رفتن تحلیل نمی رود. کفی طبی کفش مردانه از بیماری های عضلانی و دردهای کمر جلوگیری می کند.

ویژگی های اصلی کفی طبی کفش مردانه

  • راحتی: به ساختار کشکک زانو کمک می کند تا ثابت بماند و از پا حمایت می کند. البته با کمک این کفی ها پاشنه به طور طبیعی فشار وارد شده بر روی پا را جذب می کند و در طی روز آرامش را به پا هدیه می دهد.
  • کاهش فشار. پدهای جلوی کفی طبی کفش مردانه مانند کوسنی می مانند و تاثیر فشار بر روی قسمت های مختلف پا را کاهش می دهند.
  • ساییش را کاهش می دهد و کفش ها را اندازه می کند. کفی های بسیار مناسب و خوب ساییش را کاهش می دهند و کفش را برای هر پایی متناسب می کنند و می توان در انواع مختلف کفش ها آنها را استفاده کرد.
  • ماساژ دادن. به پا ماساژ می دهند. این کفی ها برای کفش های ورزشی نیز مناسب می باشند و احساس راحتی به فرد می دهند.

کفی طبی کفش مردانه یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است که توانسته تمامی مشکلات و عوارض کفش های نامناسب و یا مشکلات ناشی از غلط راه رفتن را برطرف کند. این کفی برای هر پایی مناسب هستند و از عرق کردن پا نیز جلوگیری می کنند.

 

 

 


پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید

آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

تلفن

۰۲۱-۸۸۵۴۴۰۰۹

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com