قیمت کفش طبی کودکان

قیمت کفش طبی کودکان

قیمت کفش طبی کودکان به عوامل بسیار زیادی وابسته است .چون اختلالات ارتوپدی و بدشکلی ها بسیار متنوع می باشد و این کفش ها برای درمان این مشکلات ارائه می گردد بنابراین می تواند بسیار اختصاصی و متنوع باشد و هزینه آن نیز متفاوت باشد .مهترین عواملی که میتواند در تعیین قیمت کفش طبی کوکان (کفش ارتوپدی )  تاثیر داشته باشد موارد زیر می باشد :
نوع مواد اولیه یا جنس کفش
طراحی و مدل کفش
دقت لحاظ شدن آبشن های درمانی
طول پا (سایز پا )
خدمات پس از فروش
برخلاف تصور عموم که فقط کفی کفش را تنها آبشن درمانی می پندارند باید این نکته را در نظر گرفت که بسیاری از اختلالات مربوط به ناحیه فوت با استفاده از کفش و دیواره های آن و ... درمان می شود .

آیا کودکانی که تازه شروع به راه رفتن می کنند نیاز به کفش طبی دارند ؟

در بسیاری از جوامع پیشرفته ، با شروع ایستادن و راه رفتن کودک (حدود سن یک سالگی ) او را نزد پزشک متخصص آورده و درخواست معاینه می نمایند و براساس معاینات انجام شده پزشک توصیه به استفاده از کفش طبی خاص را خواهد نمود و حتی در صورتی که هیچ ناهنجاری و تغییر شکل ظاهری (و یا زمینه ای –فامیلی ) نداشت ،باز هم یک جفت کفش ساق دار که درداخل آن کفی ارتوپدی نرم قرار گرفته و در جلو فضای کافی برای انگشتان پا داشته باشد را برای شروع راه اندازی کودک تجویز می کنند تا در جریان رشد کودک ، استخوان ها و مفاصل پا در بستر مناسب رشدکنند و قوس های طولی و عرضی کف پا به درستی تشکیل گردد .

کفش ارتوپدی مخصوص کودکان نوپا ( کفش پیشگیری ازابتلا به اختلالات کف پایی ) در موسسه ارتوپدی فنی سلیمانی

ما در موسسه ارتوپد فنی سلیمانی با تکیه بر دانش متخصصین حوزه فوت و به صورت کاملا آکادمیک و بر اساس اصول علمی ساخت کفش ارتوپدی ، کفش های طبی مخصوصی-با تنوع رنگ و مدل - برای کودکانی که تازه شروع به راه رفتن کرده اند طراحی کرده ایم (حتی در کودکانی که هیچ گونه ناهنجاری در کف پای آنها وجود ندارد ) که این کفش ها کمک می کند استخوان ها و مفاصل و عضلات  پا در بستر مناسب رشد کرده و از ایجاد دفورمیتی بعدی جلوگیری می کند .جهت مقایسه روند بهبودی با استفاده از دستگاه های اسکن کف پا و دوربین های آنالیز راه رفتن ، شاخص هایی ارزیابی می شود و در طی هر دوره درمانی ، این شاخص ها بررسی می گردد .

ما نه تنها به کودکان نوپا ، بلکه به تمام اقشار جامعه توصیه می کنیم جهت اینکه اطلاعات کافی از ساختار کف پایی خود داشته داشته باشند و همچنین بدانند چه نوع کفشی برای آنها مناسب است حتما یک بار اسکن کف پا انجام دهند .

اسکن کف پا معاینه جامعی از کف پا و مفاصل مرتبط با کف پا را انجام داده و متخصصین حوزه فوت ، مشاوره کاملی در مورد بدشکلی ها  و مناسب ترین کفش برای هر فرد به مراجعین ارائه می دهند .

ما در موسسه ارتوپدی فنی سلیمانی علاوه بر استفاده از بروزترین طراحی ها و بهترین متریال برای ساخت کفش های ارتوپدی ، از دقیق ترین ابزارها و شاخص ها برای معاینه و تشخیص بشکلی های کف پا استفاده می کنیم و تمام ابشن های درمانی برای تمامی کفش ها به صورت اختصاصی اعمال می شود .

به چه کفشی ، کفش طبی کودکان(کفش ارتوپدی اطفال ) اطلاق می شود؟

این روزها بسیاری از فروشگاهها ، بعضی از کفش ها را با عنوان کفش طبی کودکان به مراجعین ارائه می دهد .قطعا مرکز ارائه کفشی که عنوان طبی را یدک می کشد و قرار هست اختلالی را درمان کند ،یه فروشگاه تجاری نمی باشد .
ارائه کفش طبی( ارتوپدی) بویژه برای کودکان قطعا نیازمند دانش فنی و امکانات مخصوص و تجربه می باشد .
بنابراین مراکز فروشگاهی و تجاری زیرساخت های لازم برای ارائه کفش های درمانی برای درمان اختلالات و بدشکلی های کف پا را ندارند و این کفش ها باید در مراکز درمانی مانند مراکز ارتوپدی فنی و پاپزشکی ارائه شوند .
از دید متخصصین حوزه ارتوز و پروتز و ارتوپدی ، کفش طبی کفشی می باشد که بر اساس مشکلات یک فرد پس از یک ارزیابی دقیق  و به طور اختصاصی برای آن بیمار (مراجع ) ساخته و ارائه گردد .براساس این تعریف ، کفش طبی اختصاصی آماده ( کفشی که در همان لحظه تحویل داده شود ) تعریف نشده است .
همکاران ما در موسسه ارتوپدی فنی سلیمانی ، پس از ارزیابی های جامع با بروزترین و دقیق ترین ابزارها ، کفش های طبی اختصاصی کودکان را در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها به مراجعین ارائه می دهند .مراجعین می توانند رنگ و طراحی کفش را انتخاب نموده و بحث های فنی با نظر درمانگر اعمال می شود .

سن شروع استفاده از کفش طبی کودکان

برای سن شروع استفاده از کفش طبی عقیده ها و اختلاف نظرهای بسیار زیادی وجود دارد .
در بدو تولد بدشکلی هایی در اندام ها وجود دارد که بسیاری از آنها به درمان نیازی ندارند ، مثلا صافی کف پا در کودکان در بدو تولد . چرا که چربی های زیرجلدی (زیرپوست ) انحناهای طولی کف پا را پر می کند و و این بدشکلی فیزیولوژیک می باشد و در این زمان نیازی به درمان و مداخله ندارد .
برای تشخیص بدشکلی های کف پا باید کمی صبر کرد .اصولا زمانی که وزن گیری (ایستادن ) و راه رفتن کودک شروع می شود و چربی های زیرجلدی به حداقل می رسد به مرور بدشکلی های کف پا مشخص می شود .چون این زمان (شروع ایستادن) برای کودکان مختلف ، متفاوت می باشد بنابراین نمی توان دقیقا زمانی را اعلام کرد ولی شاید بتوان حدودا 2 سالگی را  یک زمان تقریبی برای شروع معاینات کف پا عنوان کرد .
ما در موسسه ارتوپدی فنی سلیمانی با در اختیار داشتن جدیدترین ابزارها و با استفاده از معتبرترین شاخص ها برای اندازه گیری میزان بدشکلی های کف پا و چرخش های پاشنه و مچ پا  و زانو ،...  وبا تکیه بر دانش درمانگران این حوزه ، می توانیم دقیق ترین تعریف و تفکیک بدشکلی های کف پا  و راهکارهای درمانی را به مراجعین ارائه دهیم و در صورت نیاز مداخلات درمانی ( کفش و کفی و صندل طبی اختصاصی و بریس ،...) در حوزه فوت را به بیماران ارائه دهیم .


پرسش و پاسخ

 1. سلام دخترم ۴ سال داره وکف پاهاش صاف و پاهاش ب سمت بیرون کج میشه چیکار کنم

  1. سلام .کفش مخصوصی باید براتون ساخته بشه تا مشکلتون حل بشه نیاز به مراجعه حضوری و اسکن کف پا هست .با کلینیک تماس بگیرید 02188544009

 1. کفش ارتوپدی کودک برای اصلاح کف پا

  1. خدمتتون ارایه میدیم .سلام .نیاز به مراجعه حضوری و اسکن کف پا هست .کلنیک دارای کارگاه کفش ارتوپدی اختضاصی هست با کلینیک تماس بگیرید 02188544009

 1. امکان خرید غیر حضوری نیست؟

  1. سلام . امکان خرید غیر حضوری وجود داره در وب سایت ما قسمت "فروش اینترنتی کفش " مراجهه کنید . میتونید با مطب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند 02188544009

 1. سلام دخترم پاهاش پرانتزی بودچندجلسه گج گرفتیم خوب شدحالادکتربراش کفش تجویزکرده میخواستم بدونم قیمتشون چنده دخترم یک ونیم ماهش هست

  1. سلام براساس مدل و طرحش و مداخلاتی ک روش انجام میشه قیمتش متفاوته باید به مطب تماس کنید . 02188544009 متخصصین ما شما را راهنمایی میکنند .

 1. سلام قیمت کفش طبی برای کف پای صاف کودک یک ساله چقدره؟

  1. سلام .باید به مطب تماس کنید . 02188544009 متخصصین ما شما را راهنمایی میکنند . همه قیمتی داریم بستکی به کیفیت و طراحی داره

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید

آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

تلفن

۰۲۱-۸۸۵۴۴۰۰۹

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com