زانوبند مخصوص عقب زدگی زانو

زانوبند مخصوص عقب زدگی زانو

در بسیاری از بیماری ها زانو بیشتر از حد نرمال به عقب خم میشود که اصطاحا به این حالت زنورکورواتوم گفته می شود .  یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از زانوبند برای مهار این عقب زدگی می باشد  زانوبندهای ارتوپدی بسیاری برای حل این مشکل ارائه شده است .سنگینی و تعلیق نامناسب(به زبان ساده سرخوردن به سمت پایین) و دست و پاگیر بودن یکی از بزرگترین مشکلات در استفاده از این نوع زانوبندهاست .

زانوبند مخصوص عقب زدگی زانو

مهار صددرصدی عقب زدگی

افراد بسیاری وجود دارند که به دلایل فراوان دچار عقب زدگی زانو می باشند .

 

این مشکل باعث اختلال فراوان در راه رفتن می شود و باعث افزایش چندبرابری مصرف انرزی شده و باعث آسیب جدی به لیگامان زانو شده و آثار مخربی در مفاصل دیگر ایجاد می کند .

 

ما در مرکز ارتوز و پروتز سلیمانی زانوبندی طراحی کرده ایم که از همه نظر مشکلات زانوبندهای سابق را مرتفع کرده است .

این زانوبند دارای مهارکنندگی فوق العاده ،وزن بسیار کم و استفاده از آن هم بسیار ساده می باشد .

 فریم این زانوبند از یک ورق ترموپلاستیکی پلی پروپیلنی ساخته شده است که برای ایجاد زوایای فنی موردنظر آن ،برش و تریم آن با دستگاه لیزر انجام شده است .

متخصصین مرکز ارتوز و پروتز سلیمانی این زانوبند را پس از معاینه بیمار و اندازه گیری جهت مطابق بودن آن با اندازه زانوی بیمار یصورت کاملا کاستومایز و در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می دهند .

 

 

با ما در تماس باشید

آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

تلفن

۰۲۱-۸۸۵۴۴۰۰۹

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com