بهترین مرکز کفش طبی در تهران ( ادونس کلینیک )
 • صفحه اصلی
 • تازه ها
 • بهترین مرکز کفش طبی در تهران ( ادونس کلینیک )

بهترین مرکز کفش طبی در تهران ( ادونس کلینیک )

 

کفش طبی

استفاده از کفش های طبی امروزه به دلیل فعالیت زیاد و بیماری های مفاصل و پا، بیشتر از پیش شده است. این کفش ها برای همه رده های سنی قابل استفاده هستند ازجمله کفش طبی زنانه . پزشکان به همه افراد پوشیدن کفش های طبی را برای حفظ سلامتی و درمان بیماری های مفصلی توصیه می کنند. اما با توجه به تنوع انواع مرکز کفش طبی در تهران، شاید شما هم در وهله اول دچار سردرگمی شوید که از کدام مرکز می توانید مناسب ترین کفش طبی را تهیه نمایید. ادونس کلینیک بهترین و معتبرترین مرکز کفش طبی در تهران است که همواره توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید.

سرفصل های این مقاله:

 • کفش طبی
 • ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران
 • ویژگی های ادونس کلینیک، مرکز کفش طبی در تهران
 • کفش طبی زنانه
 • مرکز کفش طبی در تهران
 
 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی زنانه ومردانه در تهران - بهترین مرکز کفش طبی در تهران

 

ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران

شاید بسیاری از افراد وقتی به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستند، مغازه های تولید کفش را مدنظر دارند، در حالیکه این دسته از افراد باید بدانند که برای تهیه کفش طبی باید به مراکز ارتوپدی فنی مراجعه نمایند. ادونس کلینیک که خیلی ها آن را با نام گروه تخصصی سلیمانی می شناسند، از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ارتوپدی فنی و ساخت انواع ارتوز و پروتز آغاز نمود. از همان آغاز بهترین متخصصان در زمینه ارتوپدی فنی در این مرکز مشغول بکار شدند تا سفارشات خود را با بهترین کیفیت به بیماران و مشتریان عرضه نمایند. تجربه و تخصص کارکنان این مجموعه و پیگیری های آن ها در زمینه بهبود بیمار، باعث شده است که این مرکز از هر حیث، یکی از بهترین مراکز کفش طبی در تهران باشد. کیفیت کار گروه سلیمانی به گونه ای است که بسیاری از مراجعان به این مرکز آن را به سایر دوستان و آشنایان خود که به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستند، توصیه می کنند.

 


بیشتر بدانیم از : پای پرانتزی گروه ادونس کلینیک


 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی نردانه ئ کفش طبی زنانه در تهران

 

ویژگی های ادونس کلینیک، مرکز کفش طبی در تهران

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چه چیزی باعث شده است که ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران باشد. در پاسخ باید گفت که علاوه بر متخصصان مجرب که در این مجموعه مشغول بکار هستند، تنوع محصولات گروه سلیمانی و تکنولوژی های بکار رفته برای ساخت این محصولات، همگی دلایلی هستند که ادونس کلینیک، بهترین مرکز کفش طبی در تهران شناخته شود. پس برای شناخت این مجموعه بهتر است ابتدا با کفش های طبی ساخت این مجموعه، آشنا شوید.کفش های ساخته شده توسط گروه سلیمانی این مرکز عبارتند از:

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی زنانه در تهران - کفش طبی کودکان

 

کفش طبی کودکان:

 • کفش های طبی اطفال: برخی از کودکان به صورت مادرزادی یا در اثر وقوع حادثه ای دچار دفورمیتی در قسمت پاها می شوند. پاهایی که دچار دفورمیتی هستند علاوه بر ظاهر زشت و نازیبا، بر روی زانوها و ستون فقرات نیز به صورت مستقیم تاثیر می گذارند. این دسته از کودکان با استفاده از کفش طبی مناسب، درمان می شوند و حالت دفورمیتی پاها از بین می رود.
 • همچنین در کودکانی که بین 7 تا 12 سال دارند، چون پاها در حالت شکل گیری و رشد قرار دارد، استفاده از کفش های طبی کودکان برای رشد صحیح مفاصل و رباط های پا لازم و ضروری است. اگر کودکان از کفش های نامناسب استفاده کنند، دچار خمیدگی انگشتان پا و صافی کف پا می شوند. کفش های طبی کودکان که در مرکز سلیمانی تولید می شود، برای شکل دهی و درمان بیماری پای کودک شما بسیار مناسب است.
 •  

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی در تهران - کفش دیابتی

 

کفش دیابتی

 • کفش های طبی دیابت: بیماران دیابتی به دلیل از بین رفتن حس در کف پاهایشان و نازک شدن پوست پاها، مستعد ابتلا به زخم هستند که اگر از کفش های نامناسب استفاده نمایند، این زخم ها هر چه بیشتر افزایش پیدا می کند و با تشدید بیماری، بیمار پای خود را از دست می دهد. به همین منظور بیماران دیابتی باید از کفش های طبی دیابت استفاده نمایند تا از پیشروی بیماری جلوگیری به عمل آید. اگر شما نیز به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستید تا بتوانید کفش طبی مناسب دیابت را از آنجا تهیه نمایید، می توانید از کفش های طبی دیابتی تولید شده در ادونس کلینیک استفاده نمایید.

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبیشیم زنانه در تهران - کفش مخصوص خارپاشنه

 

کفش مخصوص خار پاشنه

 • کفش های طبی خار پاشنه: خار پاشنه همانگونه که می دانید به علت توزیع نامناسب فشار بر روی کف پا اتفاق می افتد. به بیمارانی که دچار عارضه خار پاشنه شده اند، استفاده از کفش های طبی خار پاشنه تولید شده در ادونس کلینیک، توصیه می شود.

کفش طبی مخصوص درد و بیرون زدگی استخوان پا

 • کفش های طبی مخصوص کمر درد: استفاده از کفش های نامناسب پس از اضافه وزن و قوز کردن، مهمترین دلیل ایجاد کمر درد در افراد سالخورده و جوان است. بنابراین به افرادی که دچار کمر درد هستند یا می خواهند از این عارضه پیشگیری کنند، استفاده از کفش های طبی مخصوص کمر درد توصیه می شود. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز کفش طبی در تهران هستید تا بتوانید برای درمان و پیشگیری از کمردرد، کفش مناسبی را تهیه نمایید، گروه سلیمانی با طراحی کفش طبی مخصوص کمر درد، به شما کمک می کند تا کمردرد خود را درمان نمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی ساخت کفش طبی با اسکن پا به سایت دکتر بهنام سلیمانی مراجعه کنید

 

 • کفش های طبی مخصوص هالوکس والگوس: هالوکس بیماری است که منجر به انحراف انگشت شست پا می شود و والوکس خمیدگی انگشت شصت پا است که دلیل اصلی این عوارض در بیشتر مواقع استفاده از کفش های نامناسب است. کلینیک ادونس بهترین مرکز کفش طبی در تهران است که کفش های طبی هالوکس و والگوس را برای درمان این دسته از بیماران تولید می نماید.

 

 • صندل های طبی: صندل های طبی تولید شده توسط متخصصان گروه سلیمانی، برای افرادی که مشکلات زانو درد، کمر درد و بیماری های مفصلی دارند بسیار مناسب است. استفاده از این صندل ها طبی در فصل تابستان و یا در محل کار بسیار مناسب است و شما در آن احساس راحتی خواهید نمود.

کفی طبی

 • کفی های طبی: کفی های طبی برای بیماران دچار ناراحتی های مفصلی و پا و حتی افراد عادی، بسیار گزینه مناسبی است. از کفی طبی می توانید در فعالیت های روزانه خود استفاده نمایید و به حفظ سلامتی پاها و مفاصل خود کمک نمایید.

 

ادونس کلینیک - مرکز کفش طبی در تهران - خدمات ادونس کلینیک

 

 


بیشتر بدانیم از :  کفی طبی کفش گروه ادونس کلینیک


 

کفش طبی زنانه

 

نکات لازم برای خرید کفش طبی زنانه

- سعی کنید از برندهای معتبر و توصیه شده توسط پزشکان متخصص کفش طبی زنانه خود را انتخاب نمایید.

-  در هنگام خرید کفش طبی زنانه بهتر است به وسیله جوراب پوشیدن سایز مناسبی از کفش را با پاهای خود را انتخاب نمایید. 

- بهتر است که نوعی از کفش طبی را انتخاب نمایید که دارای کفی قابل تعویض باشند.

- به هنگام خرید کفش طبی زنانه به قدرت و استحکام پشتی کفش نیز توجه کافی داشته باشید.

 

 

پای مصنوعی چیست؟

 

 

مرکز کفش طبی در تهران

مرکز کفش طبی در تهران به افراد خدمات ارائه می دهند. یکی از مراکز اسکن کف پا که می تواند کفش طبی را برای افراد به وجود آورد، ادونس کلینیک می باشد. ادونس کلینیک به عنوان یکی از کلینیک های منحصر به فرد برای افراد محسوب می ‌شود و شما می توانید با استفاده از خدماتی که این کلینیک به شما ارائه می دهد، نسبت به از بین بردن مشکلات خود و تهیه کفش ها و کفی های طبی با اسکن سه بعدی که بر روی کف پای شما انجام می شود اقدام نمایید.

خدمات ادونس کلینیک

همانگونه که می بیند، تنوع کفش های طبی در ادونس کلینیک بسیار بالاست و این یکی از دلایلی است که ادونس کلینیک بهترین مرکز کفش طبی در تهران شناخته شده است. اما دلیل اصلی محبوبیت ادونس کلینیک در بین مردم، ساخت و تولید کفش های طبی با بهره گیری از متخصصان مجرب و برترین تکنولوژی های روز دنیا است. مراجعه کنندگان به ادونس کلینیک هر یک ابتدا معاینه می شوند تا اطلاعاتی درباره جزییات بیماری آن ها به دست آید. در ادونس کلینیک با بهره گیری از اسکن فوت های داینامیک و اسکن کف پای اپتیک، نحوه توزیع فشار بر روی قسمت های مختلف کف پا در مراکز اسکن کف پا مشخص می شود، سپس ارتوزیست کفش طبی مخصوص هر بیمار را طراحی و تولید می نماید.

آمارهای این مرکز نشان می دهند که کفش های تولید شده توسط گروه سلیمانی در 98 درصد از بیماران، دقیقا مطابق با اندازه پای بیمار بوده و نیازی به تغییر یا اصلاح نداشته است که خود باعث صرفه جویی در هزینه های مراجعان می شود. پس از ساخت کفش طبی مناسب برای شما، نحوه استفاده صحیح از این کفش ها توسط ارتوزیست به شما آموزش داده می شود. همچنین جنس کفش های طبی این مجموعه به گونه ای است که شما تا سالیان متمادی می توانید از این کفش ها استفاده نمایید و روند درمان را طی کنید. در کنار تولید و ساخت تخصصی کفش های طبی ، کارشناسان ادونس کلینیک در کنار بیماران هستند تا طی روند درمان، هرگونه سوال بیماران را پاسخگو باشند. رضایت مشتریان و آمار بالای بیمارانی که با استفاده از کفش های طبی این مرکز، معالجه شده اند، باعث شده که ادونس کلینیک در سالیان متمادی، به عنوان بهترین و تخصصی ترین مرکز کفش طبی در تهران شناخته شود.  

سوالات متداول

کفش دیابتی چیست؟

بیماران دیابتی به دلیل از بین رفتن حس در کف پاهایشان و نازک شدن پوست پاها، مستعد ابتلا به زخم هستند که اگر از کفش های نامناسب استفاده نمایند، این زخم ها هر چه بیشتر افزایش پیدا می کند و با تشدید بیماری، بیمار پای خود را از دست می دهد. به همین منظور بیماران دیابتی باید از کفش های طبی دیابت استفاده نمایند تا از پیشروی بیماری جلوگیری به عمل آید. اگر شما نیز به دنبال مرکز کفش طبی در تهران هستید تا بتوانید کفش طبی مناسب دیابت را از آنجا تهیه نمایید، می توانید از کفش های طبی دیابتی تولید شده در ادونس کلینیک استفاده نمایید.

کفش مخصوص خار پاشنه چیست؟

خار پاشنه همانگونه که می دانید به علت توزیع نامناسب فشار بر روی کف پا اتفاق می افتد. به بیمارانی که دچار عارضه خار پاشنه شده اند، استفاده از کفش های طبی خار پاشنه تولید شده در ادونس کلینیک، توصیه می شود.پرسش و پاسخ
 1. سلام خسته نباشید کفشی برای خاره پاشنه میخواستم

  1. سلام بله کفش مخصوص خارپاشنه داریم میتونید به کلینیک مراجعه کنید با وقت قبلی 02188544009

 1. آیا امکان خرید اینترنتی کفش طبی برای ماکه شهرستان هستیم وجود دارد؟چگونه ؟

  1. سلام .بله . در حال حاضر عمدتا به صورت اینترنتی کفش طبی سفارش داده میشه . وارد سایت advancedclinic.ir بشین قسمت فروش کفش طبی کودکان مراحلش مشخصه سوالی بود با کلینیک تماس بگیرید همکاران راهنماییتون میکنن 02188544009

 1. مشکل زانو دارم شروع ارتروز کفش مناسب موجود هست

  1. سلام و وقت بخیر بلی موجود هست با کلینیک تماس بگیرید 02188544009

 1. مشکل کوتاهی پای راست

  1. سلام .باید به مطب مراجعه کنید . 02188544009 با استقاده از دستگاه سیمولاتور میزان دقیق کوتاهی شما اندازه گیری میشود و مداخلات مدنظر انجام میشود

 1. وقت برای چهارشنبه

  1. سلام .باید به مطب تماس کنید . 02188544009 و وقت بگیرید

 1. با سلام عکس کفش های دخترونه با پسرونه هاتون می خواستم

  1. سلام .باید به مطب تماس کنید . 02188544009 متخصصین ما شما را راهنمایی میکنند و عکس ها را براتون میفرستند

 1. سلام دکتر برامن کفی طبی نوشته وگرفتم ایا میشه کفشی درست کرد این کفی داخلش جابشه

  1. سلام .باید به مطب مراجعه کنید . 02188544009 بله کار تیم ما همینه =ساخت کفش های اختصاصیه

 1. سلام لطفا آدرس کلینیک رو بفرمایید مرسی

  1. تهران خ قایم مقام فراهانی نبش کوچه چهارم ساختمان پزشکان 179 ط همکف واحد 1 ، ارتوپدی فنی سلیمانی 02188544009

 1. سلام خسته نباشید آدرس میخواستم

  1. تهران خ قایم مقام فراهانی نبش کوچه چهارم ساختمان پزشکان 179 ط همکف واحد 1 02188544009

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید
آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com