فواید استفاده از اسکنر پا برای ارزیابی کف پا
  • صفحه اصلی
  • تازه ها
  • فواید استفاده از اسکنر پا برای ارزیابی کف پا

فواید استفاده از اسکنر پا برای ارزیابی کف پا

با استفاده از از دستگاه اسکن کف پا ارزیابی و معاینه کف پا به طور قابل ملاحظه ای بهتر و دقیق تر انجام میگیرد.انالایزر که در مرکز موجود می باشد امکان انجام اسکن دوبعدی و اسکن فشار و تصویربرداری از شکل کلی پا را فراهم می آورد و دارای یک نرم افزار کاملا پیشرفته و تخصصی با امکانات قابل ملاحظه برای طراحی کفی می باشد.

با انجام اسکن دوبعدی ضمن آگاهی پافتن از الگوی کف پا وسطوح تماس پا با زمین،می توان این داده را در نرم افزار مخصوص طراحی کفی استفاده نمود و کفی های دقیق و تخصصی،دقیقا طبق الگوی پای هر شخص را طراحی کرد.در این نرم افزارانجام تمامی تغییرات امکان پذیر است و همچنین جنس کفی مورد نظر را می توان تعیین نمود و با هر ضخامتی (مناسب برای هر کفش) طراحی کرد.

انجام اسکن فشار چگونگی توزیع فشار را در سطح کف پا مشخص میکند.رنگ های استفاده شده برای هر میزان فشار در نهایت منحنی ها و قوس ها مخصوص برای هر پا را برای ساخت کفی را تعیین میکند .این داده ها نیز در طراحی کفی تاثیرگداز است .

با استفاده از دوربینی که در قسمت پشت پاشنه تعبیه شده ما به راحتی می توانیم بدشکلی ها و چرخش ها را در قسمت های قدام ،میانی و خلف پا ارزیابی و اطلاعات را ثبت کنیم و این اطلاعات علاوه بر موثر بودن در اعمال مداخلات دقیق تر،بلکه در انتخاب نوع کفش نیز موثر است.

با داشتن رکورد لیستی ک در نرم افزار مخصوص انجام اسکن پا تعبیه شده ما می توانیم داده هایی که ثبت میکنیم را برای مقایسه برای دوره های بعدی معاینه استفاده کنیم

همان طوری که مطرح شد استفاده از این اسکنر سهم بسزایی در معاینه و ارزیابی دقیق تر پا خواهد داشت .

در افراد دیابتی و یا افرادی که دارای زخم در قسمت کف پا هستند و همچنین کسانی که پینه های دردناک دارند با انجام اسکن به نحو بسیار مطلوبی می توان محل آسیب را باربرداری کرد.


پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید

آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

تلفن

۰۲۱-۸۸۵۴۴۰۰۹

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com