مناسبترین قیمت اسکن کف پا در ادونس کلینیک
 • صفحه اصلی
 • تازه ها
 • مناسبترین قیمت اسکن کف پا در ادونس کلینیک

مناسبترین قیمت اسکن کف پا در ادونس کلینیک

برای اسکن کف پا از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. دستگاه های مخصوص این کار دو بعدی و سه بعدی هستند. بنابراین قیمت اسکن کف پا نیز به دستگاهی که برای اسکن از آن استفاده می شود، بستگی دارد. البته در قیمت اسکن کف پا این نکته را مد نظر داشته باشید که با استفاده از دستگاه های سه بعدی، اطلاعات بدست آمده بسیار دقیق تر هستند. اسکن کف پا وسیله ای است که با کمک دستگاه کامپیوتری قوس کف پا و وضعیت توزیع فشار در قسمت های مختلف پا بررسی می شود و بوسیله این توزیع فشار می توان به اختلالات قوس کف پا پی برد. اسکن کف پا در مراکز ارتوپدی بمنظور ساخت کفی یا کفش های طبی انجام می شود و با توجه به نوع دستگاهی که برای اسکن از آن استفاده می شود، قیمت اسکن کف پا نیزمتناسب با مراکز و تغییرات روز جامعه متفاوت است و مرکز تخصصی ارتوز و پروتز سلیمانی را با توجه به رضایتمندی بیماران و مراجعین محترم میتوان به عنوان یکی از مراکز تخصصی اسکن کف پا در تهران دانست.

قیمت اسکن کف پا به چه عواملی بستگی دارد؟

اسکن کف پا برای نشان دادن نحوه توزیع فشار به هنگام راه رفتن و ایستادن بیمار، بکار برده می شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلیل درد یا ناهنجاری هایی که در ناحیه پا اتفاق می افتد، به اسکن کف پا نیاز پیدا کرده باشید. بنابراین به دنبال یافتن مرکزی جهت اسکن پا بوده اید اما قیمت در این مراکز با هم متفاوت بوده است و شما دچار سردرگرمی شده اید. اکثر مردم برای صرفه جویی در هزینه، تمایل دارند که مبالغ کمتری را برای اسکن کف پا پرداخت کنند. قیمت این خدمات به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوع دستگاه استفاده شده برای اسکن کف پا، یکی از عواملی است که بر روی قیمت تاثیر می گذارد. انواع دستگاه های دو بعدی و سه بعدی امروزه برای اسکن کف پا وجود دارند.

تفاوت دستگاه های اسکن قدیمی و جدید

دستگاه های اسکن سه بعدی جزییات بیشتری را در اختیار ارتوزیست می گذارند، بنابراین ارتوزیست خیلی راحت تر می تواند برای درمان بیماری، بهترین روش را تجویز نماید. بنابراین این باور غلط در میان مردم باید اصلاح شود که همه دستگاه های اسکن پا شبیه هم هستند و فرقی باهم ندارند. قاعدتا قیمت اسکن کف پا با دستگاه های سه بعدی ، بیشتر از دستگاه های دوبعدی و قدیمی تر است. بنابراین بهتر است برای حفظ سلامتی خود و تشخیص صحیح مشکلات و ناهنجاری های پا و از همه مهمتر تجویز درست ارتوزیست، از دستگاه های اسکن سه بعدی استفاده کرد. اما با دستگاه های قدیمی تر ممکن است اطلاعات کاملی از فشارهای توزیعی بر روی کف پا در اختیار ارتوزیست قرار نگیرد و کفی یا کفش طبی که برای درمان بیماری از سوی ارتوزیست، طراحی و ساخته می شود خیلی مناسب بیمار نباشد یا بیماری را به صورت کامل درمان نکند. پس بهتر است در همان مرحله اولیه و برای بهبود هر چه سریعتر، از پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده کنید. برخی از آگهی ها مبنی بر قیمت پایینتر اسکن کف پا باعث فریب افراد می شوند در صورتیکه هر تخفیفی خوب نیست و نباید گول این تبلیغات را بخورد. ادونس کلینیک یکی از بهترین مراکز ارتوپدی فنی در تهران است که بهترین و برترین دستگاه های اسکن سه بعدی کف پا را می توانید در آنجا پیدا کنید. همچنین قیمت اسکن کف پا در ادونس کلینیک بسیار مناسب است.

ویژگی دستگاه های ادونس کلینیک

در ادونس کلینیک(گروه سلیمانی) از دستگاه فوت اسکن های داینامیک و اسکنرهای اپتیک که از بهترین و جدیدترین دستگاه های روز دنیا می باشند، برای اسکن کف پا استفاده می شود. دستگاه فوت اسکن داینامیک برای اندازه گیری فشارهای وارده بر پا در حالت ایستاده و راه رفتن استفاده می شود. مزیت استفاده از این دستگاه نسبت به دستگاه های اسکن کف پا استاتیک این است که در حالت های مختلف راه رفتن و به صورت لحظه ای می توان فشارهای وارده به پا را آنالیز و بررسی کرد، در صورتیکه در دستگاه های قدیمی این اتفاق نمی افتد و کف پا فقط در یک حالت آنالیز و بررسی می شود. دستگاه اسکن کف پا به کامپیوتری وصل است که داده ها را آنالیز می کند. با این دستگاه به طور دقیق می توان فشاری که به کف پا وارد می آید را اندازه گیری نمود. دستگاه اسکنر اپتیک، دستگاهی است که کف پا را بررسی می کند. در واقع هنگام استفاده از دستگاه های فوت اسکن داینامیک به دلیل اینکه نمی توان در حالت ایستاده یا راه رافتن کف پا را مشاهده نمود، از این دستگاه استفاده می شود تا قوس و حالت کف پا را بتوان ارزیابی نمود. از این اسکنر برای طراحی کفی های طبی سفارشی استفاده می شود.

دستگاه های فوت اسکن ادونس کلینیک دارای ویژگی های ذیل می باشند:

 • انجام تست فشار بر روی کف پا به صورت استاتیک و داینامیک
 • تشخیص دقیق نقاط فشار، مرکز ثقل و مراکز فشار
 • انجام تست های تعادل
 • تشخیص دقیق چرخش پاشنه
 • انجام تست های AAL و navicular drop
 • اندازه گیری دقیق اندازه پا به صورت طولی

دستگاه های اسکن کف پا گروه سلیمانی با توجه به نیاز بیماران متفاوت و با کیفیت هستند. قیمت اسکن کف پا در این مرکز مطابق با قیمت های مصوبه انجمن فیزیوتراپی تعیین می شود و شما نگرانی بابت قیمت اسکن کف پا نخواهید داشت. همچنین دقت داشته باشید در صورتی که اسکن کف پا به منظور طراحی ارتوز مناسب برای شما در گروه سلیمانی انجام شود، هزینه اسکن کف پا با قیمت ارتوز محاسبه می شود، کاری که بسیاری از مراکز ارتوپدی فنی انجام نمی دهند و همین باعث شده است که قیمت اسکن کف پا در ادونس کلینیک نسبت به سایر مراکز، بسیار مقرون به صرفه باشد و همین امر باعث رضایت مشتریان در طول سال ها فعالیت این مرکز شده است.

مزیت استفاده از اسکنرهای کف پا ادونس کلینیک

همانگونه که گفته شد، اسکن فوت های ادونس کلینیک از جدیدترین نوع دستگاه های اسکن کف پا سه بعدی هستند. در واقع اسکنرهای سه بعدی یک تحول چشمگیر در عرصه ارتوپدی فنی، به وجود آورده است. یکی از مزیت های اسکنرهای سه بعدی که در گروه سلیمانی استفاده می شوند، این است که این اسکنرها این اجازه را می دهند تا ارتوزیست بتواند فشارهای وارده به کف پا را در حالتی که پاها درون کفش هستند نیز بررسی کند. خطای اسکنرهای سه بعدی برای هر پا کمتر از 0.5 است. همچنین دستگاه های اسکنر سه بعدی با دستگاه هایی مانند CAD و CAM سازگار هستند و این بدین معنی است که می توان خروجی را با حالت های مختلف مشاهده نمود. در 98 درصد از ارتوزهایی که با استفاده از دستگاه های اسکن سه بعدی گروه سلیمانی ساخته شده است، در همان دفعه اول این ارتوزها که غالبا کفی و کفش های طبی هستند، کاملا اندازه بوده و نیازی به اصلاح نداشتند.

نحوه ی گرفتن اسکن در ادونس کلینیک

اسکن سطحی کف پا با استفاده از اسکن فوت های داینامیک که در گروه سلیمانی استفاده می شوند، در کمتر از 4 ثانیه انجام می شود. در دستگاه اسکن فوت های داینامیک ادونس کلینیک پس از اینکه بیمار بر روی دستگاه قرار گرفت، در حالت های مختلف فشارهای وارده بر کف پا اندازه گیری شده و با استفاده از برنامه FootWare این داده ها آنالیز می شوند و شکل کف پا به گونه ای تغییر داده می شود تا کفی یا قالبی که مناسب پای بیمار است، ایجاد شود. سپس با نرم افزارهای CAD و CAM می توان کفی یا کفش مناسب را طراحی نمود. بنابراین بهتر است برای اسکن کف پا، به مرکز ارتوپدی فنی مراجعه شود تا با استفاده از دستگاه های سه بعدی ، اطلاعات دقیق تری را به ارتوزیست معالجتان بدهید تا کفش یا کفی مناسب را دقیقا مطابق با اندازه پای شما بسازد. این امر خود باعث کاهش هزینه های بعدی می شود زیرا شما دیگر نیاز به تغییر کفش یا کفی ندارید و با خیال راحت می توانید روند درمان را هر چه بهتر طی نمایید. برای اطلاع از قیمت اسکن کف پا در گروه سلیمانی می توانید به صورت حضوری به کلینیک مراجعه نمایید یا با تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را راهنمایی کنند.این مجموعه خدمات متمایز و محصولات گوناگون مانند کفی های طبی، کفش های مخصوص افراد دیابت،کفش های طبی کودکان و کفش مخصوص خارپاشنه را برای افرادی که بعد از اسکن پا ممکن است نیاز به آنها داشته باشند، در نظر گرفته است.


پرسش و پاسخ

 1. نیاز به پروتز جزئی کف پا دارم

  1. از کیلینیک وقت بگیرید تشریف بیارید براتون انجام میشه

 1. باسلام.وعرض خستع نباشید.بنده میخواستم بدونم قیمت دستگاه ارزیاب پا چقدره؟

  1. سلام .باید به مطب تماس کنید . 02188544009 متخصصین ما شما را راهنمایی میکنند .

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید

آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

تلفن

۰۲۱-۸۸۵۴۴۰۰۹

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com