کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای

همه ما می دانیم که انتخاب کفش چقدر اهمیت دارد! کفش ها کمک می کنند تا بهتر راه برویم و به طور کلی قابلیت حرکتی خوبی ایجاد می کنند. اما تنها خرید یک جفت کفش استاندارد کفایت نمی کند. کفی طبی کفش یکی از موارد بسیار مهمی است که سبب می شود در زمان راه رفتن فشار به بخش های مشخصی از پا وارد نشود و پا و سایر مفاصل دچار مشکل نشود.

 

پژوهش های صورت گرفته در مورد کفی طبی کفش

اینکه فکر کنید باید حتماً سن و سالی از شما گذشته باشد تا به سراغ کفی طبی کفش بروید سخت در اشتباه هستید. به طور کلی هر شخص در هر سنی اگر نیاز به روال درست راه رفتن داشته باشد باید از کفی های طبی برای کفش خود استفاده نماید. کفش های طبی با کفی های مخصوصی که دارند مورد ارزش قرار می گیرند.

کفی طبی کفش در بخش بالایی به صورتی طراحی می شود که فضای کافی در اختیار پا قرار می گیرد و این موضوع سبب می شود تا شخص احساس خوبی داشته باشد.

قابلیت جذب ضربه برای این مدل از کفش ها زیاد است. بررسی ها نشان می دهد که تنها 20 درصد از افراد هیچ مشکلی در راه رفتن و کف پای خود ندارند و سایر افراد تناسب درستی در بخش پاها ندارند. تعا بسیاری از افراد هستند که می توانند مزایای پوشیدن کفی طبی را مورد بررسی قرار دهند. به طور کلی کفی طبی کفش فضای بیشتری در اختیار پاها قرار می دهد و به نوبه خود سبب می شود تا پا بهتر تنفس داشته باشد.

اگر در لیست افرادی قرار دارد که به تازگی پای خود جراحی کرده اید نیاز به کفی طبی کفش دارید. اگر در ناحیه مچ یا کف پا دچار تورم هستید نیز کفی طبی به شما کمک می کند.

موضوع دیگر اینکه پلانتار فاسیا یکی از مواردی است که با کفی طبی کفش تا حد زیادی بهبود می یابد.

کسانی که درگیر صافی کف پا هستند و یا قوس کف پای این افراد دچار افتادگی شده است نیز می توانند از کفی طبی کفش استفاده کنند.

افرادی که درگیر مشکلاتی اعم از انگشت چکشی هستند بهترین گزینه برای استفاده از کفی های طبی هستند. خار پاشنه و مشکلاتی اعم از آرتروز و دیابت موارد مشخصی هستند که برای کفی طبی کفش مناسب محسوب می شوند.

 

برای اطلاعات بیشتر راجع به کفش طبی کلیک کنید

 

بازار کفی طبی ژله ای

کفی های طبی ژله ای به منظور بازیابی عملکرد طبیعی پا تولید می شوند، این کفی ها مانند محافظ پا عمل می کنند، پا را در بر می گیرند و ضربه های وارده به پا را جذب می کنند. بسیاری از بیماری هایی مانند کمر درد، زانو درد و درد پاشنه با استفاده صحیح از پا و کاربرد کفی طبی ژله ا،ی می تواند به وجود نیاید و درمان شود. زیاد بودن درد کمر و سایر درد های اسکلتی در بین ایرانیان باعث شده است، که کفی طبی ژله ای فروش خوبی در بازارهای داخلی داشته باشد. این کفی ها برای درمان آسیب های وارد شده از ورزش به کار می روند و توسط پزشکان توصیه می شوند. کفی های طبی ژله ای قیمت پایین تری نسبت به کفش های طبی دارند پس اگر در پای خود احساس ناراحتی دارید بهتر است از کفی طبی ژله ای استفاده کنید، تا اینکه بخواهید کفش خود را عوض کنید و هزینه بیشتری بدهید.

بازار کفی طبی ژله ای

مزایای کفی طبی کفش

پلانتار فاسیا یکی از اختلالات دردناک پا است و زمانی رخ می دهد که شما از پای خود به درستی محافظت نکرده باشید. از سوی دیگر مشکلاتی اعم از صافی کف پا گاه به صورت مادرزادی شکل می گیرد و گاه نیز به واسطه عدم استفاده از کفش مناسب ایجاد می شود. این مدل از درد و ناراحتی سبب میشود که توانایی های حرکتی شما در بلند مدت محدودتر شود. به طور کلی در صورتی که شما به درمان این مشکلات نپردازید، سبب می شود که درد و ناراحتی شما افزایش یابد.

کفی طبی کفش سبب می شود که از انحنای پای شما محافظت شود از سوی دیگر به سایر نقاط پای شما کمک می کند.

کفش های طبی دارای یک کفی مناسب هستند که سبب میشوند پا دچار ناهنجاری های بیشتر نشود.

از دیگر مزایای کفی طبی کفش بهبود گردش خون است. افرادی که مبتلا به نوروپاتی دیابتی هستند اغلب در ناحیه پای خود درد و ناراحتی احساس می کنند. مشکل این افراد زمانی بدتر می شود که اختلال ایجاد شده در پا وارد مرحله نهایی شده باشد.

زمانی که اختلالات پا درمان نشود و دید واقعی به این مشکل وجود نداشته باشد بیمار گسترده تر از قبل خواهد شد.

کفی طبی سبب می شود که فضای بیشتری در اختیار پا قرار بگیرد و پا بتواند حرکتی آزادانه تر داشته باشد. این رویکرد سبب می شود تا گردش خون به خوبی صورت بگیرد. این مدل از کفش ها سبب می شوند تا دردی که با عصب مرتبط هستند کاهش یابد. زمانی که خون جریان یابد، درد کمتر احساس می شود.

 

انواع کفی طبی ژله ای

با توجه به اینکه کفی طبی ژله ای برای بیماری ها و شرایط مختلف تجویز می شود، انواع مختلفی از آن نیز توسط مهندسان پزشکی طراحی شده و توسط دستگاه های مدرن تولید می شود. آشنایی با انواع مختلف کفی طبی ژله ای، می تواند به شما در انتخاب صحیح نوع کفی مورد نیاز، کمک کند و از گرفتار شدن به انواع مختلف مشکلات اسکلتی و حرکتی جلوگیری کند و به بهبود بیماریتان کمک نماید.

کفی طبی ژله ای ضد استرس برای محافظت از قوس کف پا طراحی شده است و مناسب افرادی است که می خواهند، ساعت های طولانی از صبح تا شب سر پا باشند و کفش پایشان باشد.

کفی طبی ژله ای دیابتی استرس های وارد به پا را جذب می کند و از ایجاد زخم پای دیابتی جلوگیری می کند. دیابت یکی از بیماری هایی است که قاتل پا محسوب می شود و پیشگیری از عوارضی که برای پا دارد، مهم است.

کفی طبی ژله ای تکیه گاه قوس پا درد های زانو، مچ پا و پشت را تسکین می دهد و باعث راحتی پا می شود. این نوع کفی همچنین برای افرادی مناسب است که کف پای صاف دارند.

محافظ ژله ای متا تارسال برای افرادی است که به دنبال راحتی زیاد هستند، مخصوص بانوان می باشد و باعث تسکین پا پس از پیاده روی های طولانی مدت و با کفش های پاشنه بلند می شود.

قیمت کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای نسبت به کفش طبی قیمت کمتری دارد بنابراین اگر ناراحتی های مربوط به پا، کمر درد، زانو درد و دیابت دارید میتوانید با هزینه کمتر کفی طبی ژله ای را خریداری و استفاده کنید. بهتر است قبل از خرید کفی با پزشکتان مشورت کنید و کفی مناسب بیماری یا پای خودتان را خریداری کنید، تا متحمل هزینه اضافه نشوید. برای اطلاع از قیمت انواع مختلف کفی طبی ژله ای می توانید، در فروشگاه های مختلف اینترنتی جستجو کنید و قیمت برند های مختلف این کفی ها را با هم مقایسه کنید و متناسب با درامدتان خریداری کنید.

بازار کفی طبی ژله ای - انواع کفی

فروش عمده کفی طبی ژله ای

کفی طبی ژله ای از لیز خوردگی کف پا در داخل کفش، به خصوص نوع پاشنه دار آن در پیاده روی های بلند مدت جلوگیری می کند و از ارتعاشات و فشارهای وارد بر پا می کاهد و این فشار را به نسبت مساوی در کل پا پخش می کند تا پا راحت باشد و آسیب نبیند. همه ی ویژگی مثبت این کفی ها باعث شده است تا عمده فروشی های وسایل پزشکی در کنار سایر لوازم به فروش کفی طبی ژله ای به فروشندگان خرد اقدام کنند و سود خوبی را به دست بیاورند.

فواید کفی طبی ژله ای در مقالات معتبر بین المللی

کفی طبی ژله ای برای جذب شوک های پا مناسب هستند و ضد خستگی می باشند. کفی طبی ژله ای تشکیل شده از پلاستیک و مایع دو جزئی ای است که ترکیبی از مواد همزن جامد-مایع و جامد می باشد. برای ساخت آن از سیلیکاژل با کیفیت بالا استفاده می شود. ظاهر ان بی رنگ و شفاف است. شبه ژله ای بوده و برای تولید آن از فناوری های حرفه ای استفاده می شود. نرم و راحت است و اثر جذب شوک آن کاملا آشکار است. می تواند درد پاشنه را به طور موثری از بین ببرد یا کم کند.

 

رفع مشکلات قوس پا با کفی طبی کفش

اگر بخواهیم یک بررسی دقیق داشته باشیم به طور متوسط هر شخص در طول روز 10 هزار گام برمی دارد. حال فرض کنید که شخص از کفش مناسبی استفاده نکرده باشد! او در زمان راه رفتن دچار درد و ناراحتی می شود. یکی از بهترین روش ها که از بروز درد جلوگیری می کند استفاده از کفش طبی مناسب است. در واقع این کفش ها سبب می شود که به پا تناسب داده شود. کفی طبی استاندارد به طوری طراحی شده است که فضای بیشتری در اختیار پنجه پا قرار می گیرد و افرادی که در طول روز فعالیت جسمانی زیادی دارند کمتر درگیر درد و ناراحتی می شوند.

طراحی کفی طبی کفش به صورتی است که میزان ساییده شدن پاها از دو سمت کاهش می یابد. به طور کلی این مدل از کفش ها در بخش پاشنه نیز گزینه خوبی هستند و پا در زمان راه رفتن در بخش مشخصی ساییه می شود و فشار سرشکن می شود.

مشکلات مربوط به قوس کف پا یکی از مواردی است که سبب می شود موقعیت اجرا به درستی صورت بگیرد. به طور کلی کف پا با قوس زیاد یا کم دچار بدشکلی می شود و این موضوع دلیل اصلی درد پا است. در صورتی که به دقت نسبت به این موضوع پرداخته نشود آسیب های جدی تری ایجاد می شود و به طور کلی ساختار پا درگیر می شود.

بافت نرمی که برای کفی طبی در نظر گرفته می شود به پا خاصیت ترمیم می دهد و به طور کلی سبب بهبود قوس کف پا می شود. زمانی که از پاها به صورت روزانه مراقبت صورت می گیرد ریسک بروز اختلالات جدی تر در آینده به حداقل خواهد رسید.

 

انواع کفی طبی ژله ای -مراکز فروش کفی طبی کفش

 

بهبود توانایی حرکتی با کفی طبی کفش

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد درگیر آن هستن یک سری اختلالات در پا است که سبب کاهش توانایی حرکتی می شود به طوری که فرد با کمی پیاده روی احساس بسیار بدی در بخش پای خود دارد. در چنین شرایطی نیاز است که کیفیت کفی طبی کفش به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. کاهش توانایی حرکتی اغلب به دلیل انگشت چکشی یا خار پاشنه و یا پلانتار فاسیا صورت می گیرد به طور کلی در صورتی که شخص دچار اختلالات باشد این درد بیشتر و بیشتر نیز می شود. کفی طبی درد را کنترل می کند و سبب می شود که فرد بتوان راحت تر راه برود. این محصول برای سنین جوان نیز پیشنهاد می شود.

 

تفاوت کفی طبی کفش و کفی معمولی

می دانیم که پای همه افراد یکسان نیست به این ترتیب کفی طبی کفش بر اساس سایر و پنهای پای هر شخص و طبق اختلال و مشکلی که پای فرد دارد ساخته می شود. هیچ گونه محدودیتی نیز در خصوص نوع طراحی وجود ندارد، در صورتی که کفی های معمولی معمولاً یک نسخه برای هزاران بیمار هستند!

برخی از افراد درگیر مشکلات و اختلالات پا هستند، مثلاً شخص دیگر مشکل پا چنگالی است و این افراد نیاز است که فضای عمودی بیشتری در کفش داشته باشند به این ترتیب در طراحی کفی طبی کفش به درستی این موضوع ارزیابی می شود.

کفی طبی کفش به صورتی طراحی می شود که میزان ساییدگی بسیار کمتر می شود و کاهش میزان ساییدگی یکی از بهترین مزایای این مدل از کفی ها هستند می شود.

ساختار کفی طبی کفش به صورتی است که از پاشنه پا محافظت می کند و به نوبه خود در زمان راه رفتن سبب می شود پا در حالت مناسبی قرار بگیرد.

اگر به قسمت میانی و خارجی کفی طبی کفش دقت شود با بررسی دقیق و درستی طراحی شده است به طوری که موقعیت محافظت از پا به درستی صورت می گیرد.

پاشنه کفی طبی کفش معمولاً از جنس اتیلین استات ساخته شده است و سبب هدایت پاشنه به سمت بالا می شود به این ترتیب فشار وارد شده به کف پا بسیار کمتر می شود.

 

کفی طبی کفش مخصوص بانوان

کفی طبی کفش مخصوص بانوان اغلب می تواند بین 2 الی 3 سانت لژ را شامل شود به طوری که میزان فشار هماهنگ باشد. برای آقایان این طراحی معمولاً کمتر از 2 سانتی متر است. دقت کنید که بخش پشتی کفش معمولاً باید بلندتر باشد.

بخش جلویی کفی طبی کفش باید به صورتی طراحی شود که به انگشتان فشار وارد نشود و فشردگی به حدی نباشد که انگشت ها روی هم سوار شوند.

 کفی طبی کفش باید با پای شخص مطابقت داشته باشد برخی از افراد پای پهن تری دارند و برخی دیگر از نظر موقعیت پا باریک تر هستند همه این موارد در ارزیابی کفی طبی کفش بسیار مهم است.


بیشتر بدانیم از :  صندل طبی گروه ادونس کلینیک


تیم متخصص ما در طراحی و ساخت کفی طبی کفش از جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده می کنند. کفی طبی کفش با اسکن یکی از بهترین و جدیدترین روش هایی است که پاسخگوی نیاز جسمانی کاربر است به طوری که سبب می شود شخص بتواند در راه رفتن موقعیت بهتری داشته باشد. موضوع دیگر اینکه بسیاری از کفش ها هستند که از نظر ساختار به نسبت سایر کفش ها شکل ظاهری متفاوتی دارند و باید در کفی طبی کفش برای برخی از کفش ها دقت و محاسبات بیشتری صورت بگیرد.پرسش و پاسخ
  1. باسلام ازکجا میتوانم این کفی راکه عکس آن در بالا قراردارد تهیه کنم -قیمت یک جفت آن چند است؟ لطفا پاسخ دهید.

    1. باسلام .در کلینیک ارتوز و پروتز سلیمانی انواع کفی ها ارایه می شود .با کیفیت های مختلف و قیمت های مختلف موجود است حدودا 150 تا 280

  1. من خارپاشنه دارم چطور میتونم ی کفش خوب سفارش بدم با کفی ژله ای طبی مخصوص خارپاشنه؟؟؟؟

    1. سلام .کفش مخصوصی باید براتون ساخته بشه تا مشکلتون حل بشه نیاز به مراجعه حضوری و اسکن کف پا هست .با کلینیک تماس بگیرید 02188544009

  1. سلام من وقتی زیاد راه میرم کف پاهام درد میگیره سوزن سوزن میشه

    1. سلام . باید با دستگاه اسکن کف پا وضعیت پای ایشون توسط یک ارتوزیست بررسی بشه میتونید با مطب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند 02188544009

پرسش خود را مطرح نمایید

با ما در تماس باشید
آدرس

تهران-خیابان قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ،نبش کوچه چهارم،ساختمان پزشکان 179 ،پلاک 145، طبقه همکف ،واحد1

ایمیل

Soleymani_Behnam@yahoo.com